Savaitgalio kelionės

Tikriausiai nesuklysime, kad atostogos patinka visiems. Tiesa, šiuolaikinis gyvenimo tempas ir karjeros siekimas atima labai daug laiko, tad ir išsvajotoms atostogoms nelieka tiek laiko, kiek norėtųsi. Vis dėl to, labai norint pailsėti ir tuo pačiu pakeliauti, galima atrasti daug būdų. Kelionių rinka puikiai prisitaikė prie pasikeitusio gyvenimo tempo, todėl savaitgalio kelionės jau nieko nestebina.

Kas lėmė, kad trumpos kelionės taip išpopuliarėjo? Tikrai ne vien tik pasikeitęs gyvenimo tempas. Prie to prisidėjo ir tai, kad į daugumą Europos sostinių sumažėjo lėktuvų bilietų kainos, o maršrutų ir tinkamų laikų kiekis išties maloniai nudžiugina. Dabar labai populiarios dviejų ar trijų dienų kelionės, kurios metu aplankoma pasirinkta šalis ar konkretus miestas.

Kelionės savaitgalįDaugiausia tokias trumpas keliones renkasi žmonės per šventes, kuomet sutampa šventinės dienos su darbo dienomis. Tuomet galima savaitgalio kelionė šiek tiek padaryti ilgesnę. Be to, dabar net nebijoma keliauti tik vienai dienai. Jeigu prieš gerą dešimtmetį tokia mintis skristi į kažkurį Europos miestą tik vienai dienai skambėjo mažų mažiausiai keistai, tai dabar, kai bilietai tokie pigūs, galima atrasti pigų skrydį tik vienai dienai. Ar gi nebūtų puiku nuskristi papietauti į vieną iš Skandinavijos ar Vokietijos miestų?

Kalbant apie ilgesnės trukmės t.y. 2-3 dienų keliones pačios populiariausios kelionės yra į šiuos miestus: Paryžius, Roma, Barselona, Berlynas, Stambulas. Vis dėl to, kurią kryptį pasirinkti lemia ne tik kelionės trukmė, bet ir tai, už kokią kainą pavyks ištrūkti nuo kasdienybės. Ieškant pigių lėktuvo bilietų galima rasti itin pigių, pavyzdžiui, už 10-20 euro. Tiesa, tokie bilietai greitai išparduodami, o kartais tiesiog tereikia sekti akcijų pasiūlymus ir galima spėti įsigyti tikrai pigius bilietus. Be to, kaina labai dažnai priklauso ir nuo krypties. Tarkim, galima dažnai rasti pigių bilietų skrydžiams į Skandinavijos šalių miestus.

Žinoma ne vien tik kaina ir kelionės trukmė lemia ką pasirinkti, bet čia jau svarbiausia keliautojo noras. Žinant ką norima aplankyti, ką pamatyti ir kokių įspūdžių tikimasi iš kelionės, galima lengvai rasti miestą, kuris patenkins visus lūkesčius.

Atitrūkti nuo kasdienybės galima pačiais įvairiausiais būdais, o trumpos kelionės laisvadieniais tam yra puikus pasirinkimas. Šiuo metu galima rinktis įvairiausius maršrutus, viešbučius, apartamentus, ekskursijas ir keliavimo būdus, kad net ir pats išrankiausias poilsiautojas tikrai suras tik jam tinkamiausią pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *