Kuo dizainerių svetainės baldai skirsis nuo įprastų?

Svetainė ir jų išpildymasKartais mes nenorime, kad namuose stovėtų paprasti svetaines baldai, norime kažko išskirtinio. Tai dažniausiai būna reikalinga tada, kai dizaineriu baldai jaukiems namams yra pastebimi pas kažką kitą. Ateinate į svečius, o gal į prabangią kavinę, ir pamatote, kad ten stovi niekur nematyti ir tokie tobuli svetaines baldai. Paklausiate, kur pirko. Sužinote, kad pagamino dizaineris. Išties, geras dizainas lemia ne tik didelį estetinį pasitenkinimą, bet ir sugeba tobulai atlikti visas savo praktines funkcijas, o žmogui būna tai labai paprasta suvokti. Jeigu jūs priėję prie spintelės pasijaučiate kvailai, nes nesuprantate, kaip ją atidaryti – žinokite, kvailai turėtų pasijausti dizaineris, o ne jūs, nes tai jo užduotis buvo suprojektuoti tokį baldą, kurį žmonės iš karto suprastų ir jiems nereikėtų painiotis ar sukti galvos, kaip viskas veikia.

Specialūs matmenys

Vienas iš bruožų, kuriais pasižymės dizainerių sukurti svetaines baldai (ar bet kurios kitos erdvės baldai) bus specialūs matmenys, kuriais pasižymės tam tikras baldas ar daiktas. Tai reiškia, kad jums bus metas pamiršti standartinius į kampą sunkiai pastatomus baldus. Juk tikrai nesmagu rasti savo svajonių virtuvės baldų komplektą ir sužinoti, kad jis nėra jums tinkamas, kadangi spinta šiek tiek per aukšta ir netelpa jūsų patalpoje. Tai štai tais atvejais, kai specialiai erdvei baldus kuria dizaineris, matmenys visada būna geri.

Svarbūs akcentai kambaryje

Kitas dizainerio kurtų baldų išskirtinumas – baldų virtimas dėmesio traukos centru. Jeigu jums stalelį, fotelį ar visą baldų komplektą sukūrė dizaineris, nėra jokių abejonių, kad žmonės pamatę šį baldą pirmiausiai į jį atkreips dėmesį. Gali būti, kad net paklaus, kur gavote, kiek mokėjote. Tai yra gera savybė, nes baldas, vadinasi, tikrai puikus, jog net tuojau pat pritraukia visų žmonių dėmesį. Tad jeigu dar nežinote, kaip papuošti kambarį, gerai pagalvokite, ar jums to apskritai reikės – galbūt visą darbą nudirbs paprasčiausiai tinkamai parinkti baldai, kurie ir lems esminį vaidmenį. Visi žiūrės į baldus, o visa kita nebus svarbu.

Nerasite jokiuose kataloguose

Taip pat svetainės ar virtuvės baldai, pagaminti dizainerio, bus 100 proc. išskirtiniai. Niekas niekur niekada anksčiau nebus matę nieko panašaus, ir jūs tą iškart suprasite. Pamatysite, kad žmonės čiupinėja, jūs ir patys norėsite dar kartą paliesti. Kada kokį bevartysite svetainės baldų katalogą, niekada jame nerasite nieko panašaus į tuos svetainės baldus, kokius jums pagamins dizaineris.

Vienas komentarats

  1. Karolina

    Dizaineriai visada pritaiko baldus prie norimo interijero, erdvių, apšvietimo ir t.t.. Tie maldai dažniausiai būna ne tik ypač stilingi, bet ir labai kokybiški. Žinoma, sukurti modernią aplinką galima ir nesamdyti dizainerių, o tiesiog pasirinkti kokybiškų ir modernių baldų įmonę.
    https://admodum.lt/type/biuro-kedes/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *