Riebalų nusiurbimas pagerino gyvenimą

Aistė visada jautėsi nemaloniai dėl per didelių riebalų sankaupų juosmens srityje. Moteriai riebalu nusiurbimas tapo pačiu geriausiu dalyku gyvenime, iš esmės pakeitusiu pasitikėjimą savimi ir išvaizdą,

Kompleksavo nuo mažų dienų

Riebalų nusiurbimu dabar besidžiaugianti Aistė sako, kad visada buvo labai sunku dėl prastos figūros. Jos juosmuo buvo labai storas, neturėjo ji tos kūno dalies, vadinamos grakščiu liemeniu. Tai pastebėjo jau paauglystėje. Visos pažįstamos mergaitės patyrė kūno pokyčius, tačiau būtent Aistei nutiko taip, kad iš to brendimo tarsi nepavyko išaugti, ir nesusiformavo moteriška linija ties juosmeniu. Visą gyvenimą dėl to ji jautė gėdą.

Maskuodavo kitomis priemonėmis

Gražus pilvasAistė sako, kad anksčiau ji bandydavo tą problemą spręsti savarankiškai. „Tekdavo rinktis tokius drabužius, kurieoptiškai didintų šlaunis ir pečius tam, kad atsirastų tas norimas siluetas. Arba tiesiog visiškai palaidą kaip maišas suknelę, kuri sulygina kūno linijas ir labiau išryškina kojas. Bet ir tai man neatrodė toks geras dalykas, kadangi tai buvo tik maskuotė“, – sako ji.

Riebalų nusiurbimas viską išsprendė

Aistė sako, kad riebalu nusiurbimas buvo neabejotinai geriausias dalykas gyvenime, pašalinęs didžiausią defektą ir nemalonią išvaizdą. „Iš pradžių labai bijojau, skaičiau visokius forumus. Po to nusiurbimo kartais būna komplikacijų, ir šiaip, kaip ir visos kitos chirurginės procedūros, taip ir ši gali kažkiek ir nepasisekti. Man tikrai buvo nuostabus akibrokštas, kad viskas taip gerai pavyko. Iš tiesų, pirmomis dienomis atrodė, kad nugara būtų lyg suvažinėta, viskas buvo ir patinę, ir šiek tiek skaudėjo, o jau tos mėlynės… Kažin, ką būtų pamanę žmonės, jeigu būtų pamatę tas mėlynes. Tačiau per du mėnesius viskas visiškai atsileido, susitvarkė, neliko nė žymės, kad kažkas buvo daryta. O juosmuo pagaliau įgavo formą, vadinamą liemeniu. Mano figūra pasidarė iš obuolio smėlio laikrodžio formos. Tos formos, apie kurią visi kalba labai teigiamai ir visada sako, kad ji yra pati geriausia. Taigi, man tikrai smagu, kad riebalų nusiurbimas pasirodo gali viską taip gražiai išspręsti. Dabar aš taip savimi pasitikiu, kad jaučiuosi pilnaverte moterimi. Man dingo daug ir bendravimo problemų. Tikrai galvodavau, kad kai žmonės man sako komplimentus, tai jie šaiposi, na nes kaip aš galiu kažkam būti graži. Dabar taip nebegalvoju ir manau, kad esu graži. Iškart užsimezgė ir nauja simpatija, pamažu virstanti ilgalaikiais santykiais“, – dalijasi mintimis mergina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *