Renkamės maudymuką

MaudymukaiVasarai beprasidedant, elektroninė maudymosi kostiumėlių parduotuvė daugybei damų tampa ta vieta, kur neapsilankyti būtų nuodėmė. O jeigu dar tuo metu Akcijos Maudymosi kostiumėliams, nuosprendis aiškus – einate į tą elektroninę parduotuvę ir perkate tai, kas jums tinka labiausiai. Kas tinka, turbūt per tiek metų jau išaiškinote sau pati. Bet dabar kur kas svarbiau – kas šiais metais yra gražu. Štai keletas idėjų, nusižiūrėtų didžiausiuose pasaulio madų tinklaraščiuose.

Skarelės

Kaip gaivūs vėjo gūsiai šį sezoną į mūsų drabužines įsiveržė vėjo plaikstomos skarelės. Visokiausių spalvų ir margumų, lengvos, dažniausiai šilkinės, jos, iš tiesų, tam ir skirtos, kad būtų plaikstomos vėjo, kad jūsų siluetas būtų ne statiškas, o dinamiškas. Lygiai taip pat, kaip jos maloniai apsivijo jūsų kaklą ir pasislėpė krašteliai p palto apykakle, lygiai taip jos dabar veržiasi ir į mūsų maudymosi kostiumėlių rojų. Žinoma, kiekviena elektroninė maudymosi kostiumėlių parduotuvė net ir be šių mados tendencijų puikiai supranta, kad negali būti prie maudymosi kostiumėlio taikoma tokios pačios skarelės, kaip prie palto. Čia reikalingas ypatingas lengvumas, plonumas, nebereikia šilkinės prabangos. Maudymosi kostiumėlius dengiančios paplūdimio skaros yra labai madingos, o taip pat ir patogios – kuriai moteriai patinka beveik nuogai eiti iki, tarkime, paplūdimio tualeto, kai iš visų pusių spokso vyrai. Geriausia, kai to nereikia daryti, tačiau jei jau reikia – norisi kažkuo prisidengti. Kadangi būna ne tik Akcijos Maudymosi kostiumėliams, bet ir skaroms, tai visai verta jomis pasinaudoti ir įsigyti bent vieną patogią bei gražią paplūdimio skarą.

Pastelinės spalvos

Ši vasara nemėgsta aštrių deginančių spalvų, tačiau jai labai patinka švelnūs pasteliniai tonai. Spalvos nublanksta, tarsi vaizdas, ilgiau pažiūrėjus į saulę. Tuo vadovaujasi šių metų kolekcijos – apsvaigimas ir jo sukurtos apsvaigusios spalvos.

Simetrija ir geometrija

Jeigu nors viena elektroninė maudymosi kostiumėlių parduotuvė jums buvo patekusi į akis, turbūt pastebėjote, kad simetrija ir geometrija šiais metais iš scenos yra išstumiama. Jeigu praėjusiais metais dar buvo ieškoma griežtumo paplūdimyje (argi ne ironiška?), tai šiais metais vėjui leidžiama taršyti mūsų plaukus, plaikstyti skaras, o taip pat ir nupūsti tarsi ką tik užteptas spalvas, ir sumaišyti jas, sulieti… Todėl ir spalvos gali nevaldomai maišytis jūsų maudymosi kostiumo medžiagoje. Tokiai „tapybai“ gerai tinka vientisi maudymosi kostiumai, tačiau, jeigu nesate tokių gerbėja, tai tą pačią išraišką lengvai kažkur rasite ir atskiruose bikini.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *