Reikia kloti trinkeles – samdyk specialistus

Įsirenginėti nuosavą būstą ne tik nelengvas darbas, bet ir didelis malonumas. Matyti, kaip ryškėja vidaus interjero suptilybės, tobulėja išporinis fasadas arba formuojasi namo aplinkos vaizdas – tikras malonumas. Vis dėl to, tai ilgas ir daugybės skirtingų darbų komplekso reikalaujantis procesas, todėl akivaizdu, kad, norint džiaugtis ilgalaikiais ir kokybiškais rezultatais, tokius darbus kaip trinkeliu klojimas, kiemo apželdinimas, grunto lyginimas, važiuojamosios dalies asfaltavimas – vertėtų palikti gerą vardą turintiems, savo darbą išmanantiems specialistams. Būtent taip padarė Pranas iš Vilniaus rajono, kuris kiemo trinkelių klojimo, kiemo asfaltavimo ir lauko nuotekų darbus patikėjo bendrovei UAB „Keldarista“.

UAB "Keldarista" – trinkelių klojimo ir kiti eksterjero darbai

Trinkelės namamsUAB „Keldarista“ – jau daugiau nei dešimtmetį kelio bei gatvių tiesimo darbus, remontuoja važiuojamąją dalį, lieja asfaltą, kloja lauko vandentiekio, buitinių nuotekų tinklus, atlieka šaligatvių plytelių bei trinkelių klojimo darbus. Įmonės komandą sudaro daugiau nei 40-ties puikių, ilgametę patirtį turinčių specialistų komanda. Pranas ilgai nedvejojo, kokią bendrovę pasisamdyti darbams atlikti – apie UAB „Keldarista“ buvo girdėjęs, kad komanda dirba kokybiškai, ekonimiškai, užtiktindama ne tik darbų kokybę, gerus terminus, bet ir visus saugos reikalavimus atitinkantį procesą. Trinkeliu klojimas – preciziškumo ir tikslumo reikalaujantis procesas, tačiau su UAB „Keldarista“ organizuotu ir puikiai komandiškai paskirstytu darbu Pranas greitai galėjo džiaugtis gerais rezultatais. Vyras buvo pasirinkęs šiek tiek lenktą, vietomis vingiuojantį trinkelių tako modelį, taip pat buvo derintos dvi skirtingos trinkelių spalvos bei kurtas įspūdingas ornamentas.Komanda taip pat padėjo pasirinkti ir sukomponuoti kiemo augalų ekspoziciją. Nors vaikų žaidimų aikštelė anūkams buvo tik tolimuose Prano planuose, pamatęs nepriekaištingą bendrovės specialistų darbą, vyriškis patikėjo jiems ir šią užduotį. Taigi, pradžioje planavęs šiem specialistams patikėti tik trinkelių klojimą, Pranas galėjo džiaugtis greitai, tvarkingai ir kokybiškai paruoštu bene visu naujo namo ir kiemo teritorijos eksterjeru.

Kodėl svarbu samdytis specialistus?

Dar viena priežastis, kodėl naudinga yra patikėt įvairių lauko sistemų vedžiojimo darbus specialistams yra tai, kad darbus pabaigus, nebereikia sukti galvos dėl atliekų išvežimo, technikos padarytų žolės ar grunto nelygumų sutvarkymo. Gamybinių atliekų visada lieka, net ir tvarkant nekomercinius, nedidelius plotus. Kartais gali pasirodyti, kad atliekų liko viena kita sukrauta krūvelė, tačiau savomis jėgomis išvežti gelžbetonio, betono, medienos, stiklo, plastiko ar didžiulius akmens, stiklo vatos kiekius nėra paprasta. Paprastai statybinių atliekų išvežimu pasirūpina pati darbus atlikusi įmonė, tačiau plačiau pakalbėti reikėtų ir apie įmonę UAB Opus Realis, kurios viena iš pagrindinių veiklų – statybiniu atlieku isvezimas Vilniuje. Kuo ši bendrovė išskirtinė? Vienas pagrindinių teigiamų bruožų yra operatyvumas – šiukšlės nuo užsakymo gavimo išvežamos maždaug per 1-4 valandas, bednrovė pajėgi vienu vežimu išvežti didelius kiekius statybinių ir kitokių atliekų. Atliekų kiekis gali siekti iki dešimties tonų. UAB Opus Realis užtikrina, kad visos atliekos yra rūšiuojamos ir, esant reikalui, priduodamos perdirbimui. Atvykus į užsakymo objektą ir surinkus atliekas, likusias, pavyzdžiui, po tokių darbų kaip trinkeliu klojimas, iš duodami atliekų surinkimo, utilizavimo dokumentai, bendrovė pasirūpina, kad surinktos atliekos bus pristatytos į atitinkamus utilizavimo ir perdirbimo taškus. Klientas gali būti, tikras, kad po jo atliktų darbų nebus padaryta žalos gamtai, neliks teršalų. Besikreipiant į įmonę tereikia apibūdinti bent apytikslį atliekų kiekį, kad bendrovė galėtų parinkti tinkamo dydžio ir talpos transporto priemonę ar kelias jų. Taip pat, jei atliekų kiekis yra toks didelis, kad iki išvežimo jas prireikia kažkur sandėliuoti – bendrovė siūlo didelės talpos atliekų konteinerių nuomą. Taigi, patikėję statybinius darbus ir statybiniu atliekų išvežimą tikriems specialistams – sutaupysite laiko, pinigų ir galėsite džiaugtis kokybiškesniu rezultatu.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *