Prekiavome maistu per Kėdainių šventę

Kaip vyksta mažų miestelių renginiu organizavimas Kedainiai gali pasakyti. Aš buvau vienoje miesto šventėje, ir mes su mama ten prekiavome maistu. Miesto šventės ir tokie vieši renginiai Kėdainiuose ir kituose miesteliuose organizuojami ne dažnai. Tačiau tuo ir ypatingos nedidelės bendruomenės, kad žmonės visi jaučia atsakomybę. Jeigu jie nori atvykti į šventę, tai nedvejodami vyksta. Renginiai vyksta retai, ir kai jie ateina, tai visi Kėdainiai, ar visas koks kitas miestelis iškart į juos ateina. Smagu gyventi tokioje gražioje aplinkoje, kur žmonės tokie malonūs, geri vieni kitiems ir visada palaiko vieni kitų idėjas. O dabar šiek tiek apie tai, kaip sekėsi Kėdainiuose per renginį prekiauti maistu.

Seni receptai ir geras skonis

ŠventėsSu mama tas firmines bandeles sugalvojome kepti dar labai seniai. Aš pati gerai prisimenu, kaip per įvairias šventes vaikystėje mama turėdavo prikepusi tiesiog krūvas tų bandelių. Ji jas darydavo iš sluoksniuotos tešlos, todėl pradėdavo kepti 3 dienas prieš šventę. Aš sunkiai išlaukdavau, kada bus galiausiai visai pagaminta. Tačiau visada būdavau labai laiminga tą šventės dieną, kai jau pagaliau galėdavome gauti šio nuostabaus skonio. Tada būdavo taip smagu. Tik per vienas Velykas labai nepasisekė, nes į pilnus bandelių krepšius prilindo skruzdėlių. Skruzdės pasirodo pas mus kiekvieną pavasarį, ir per kiekvienas Velykas jos taikosi suvalgyti viską, kas yra ne margučiai. Žinau, kad tai nutinka ne tik Kėdainiuose, nes visur žmonės susiduria su paprasta lietuviška gamta. O štai kai praėjusiais metais mama neteko darbo, nes buvo panaikinta įstaiga, kurioje ji ligi tol dirbo ne Kėdainiuose, teko organizuoti kažką kito. Nusprendėme pabandyti kepti kartu tas skaniąsias bandeles. Iš pradžių tik sau, tik savo draugams, pradžiai tik duoti pareklamuoti, pavaišinti. O paskui jau ir labai rimtai, stengtis patekti į renginius ir ten pardavinėti.

Per šventė žmonės liko patenkinti

Taigi, čia buvo pirmasis renginys, kuriame mes gavome pardavinėti Kėdainiuose savo maistą. Sunku susitarti nebuvo, nes pažinojome tą, kas organizavo. Tad labai smagu, kad ir vietą prekybai gavome tikrai neblogą. Smagu prekiauti skanumynais savo mieste ir žinoti, kad jų žmonėms galbūt reikės, kad jie su meile juos valgys, kaip kad mes su meile juos kepėme. Iš tiesų, pardavėme viską, ir dar pritrūko. Žmonės pirko ir kavą, ir mūsų bandeles.

Vienas komentarats

  1. Asta

    Iš savo patirties galiu pasakyti, kad prekiaujant renginiuose ar mugėse reklaminiai tentai padeda atkreipti žmonių dėmesį. Atrodo, kad žmonės kažkaip nebijo prieiti, paskaityti informacijos ir pakalbėti su mumis plačiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *