Palyginkime šeimos ir studento virtuvę

Kaip skiriasi studento spintos virtuvėje turinys, ir dešimt metų vyresnio šeimos žmogaus? Palyginti ir pamatyti tuosskirtumus tikrai nesunku. Taip pat ir virtuves baldai gali skirtis savo kokybe bei pajėgumais, lyginant šiuos skirtingus žmones. Imkime ir palyginkime.

Studento virtuvė

Gilinsimės ne į tai, kaip atrodo studento virtuvės baldai, nes vienovės čia nerasime. Juk išsinuomotame pigiausiame bute virtuvės baldai veikiausiai taip pat bus patys pigiausi, gal išvis surinkti atsitiktiniu būdu, kažkam kažką išmetant, dovanojant, o kažkam – priglaudžiant pas save. Taigi, studento baldai neturi savo veido, neturi savo išskirtinumo, jie tarsi senų ir nereikalingų virtuvės baldų kapavietė.

SpinosTačiau studento virtuvės spintos ir šaldytuvo turinys – turi bendrų bruožų. Labiausiai visų studentų spintos ir šaldytuvo turinius vienija tuštuma bei pigūs produktai. Tikrai nelūžta lentynos nuo maisto ar prieskonių gausos. Ir kas savaitę išmesti pusę sugedusio turinio neprireikia. Kur kas dažniau čia vieši kitokia viešnia – spengianti tyla, o gal ošianti lyg jūros kriauklė. Tokia aplinka, tokia tuštuma spintoje ar šaldytuve susidaro dėl paprastų priežasčių. Pirmiausia, studento finansinės padėties, antra – nesėslaus gyvenimo, kai yra kitokie prioritetai negu prisipirkti savaite ekologiško maisto. Dėl ekonominių priežasčių čia visada galima rasti virtuvinių pigiausių sausainių „gaidelis“, taip pat pigiausio pomidorų padažo bei makaronų. Mat pastarieji du ingridientai suplakti į vieną neretai gali virsti jau ir visais studento dienos pietumis.

Sotus gyvenimas

Gyvenimas pasikeičia ne iš karto. Pirma baigiamas universitetas ar kolegija, paskui susirandamas darbas, tada atsiranda gyvenimo partneris ir partnerė, kylama karjeros laiptais, galbūt vaikų atsiranda. Vis mažiau spontaniškumo ir vis daugiau planavimo. Jeigu jums tai pažįstama – arba esate per senas pagal amžių, arba iš tiesų jums jau apie 30 ir daugiau. Tad tokio savininko šaldytuve rasime nemažai „visai savaitei“ nupirktų produktų. Taip pat ir tokių, kurie stovi jau nuo anos savaitės, o gal dar nuo anos, o gal dar nuo anos. Maistas tampa suplanuotu dalyku, gerėja jo kokybė, auga kaina, didėja kiekis. Tad ir lentynos ima lūžti, ir reikia erdvesnių virtuvės baldų viskam susidėti. O pati virtuvė atsiranda jau su kitokiais požymiais. Priklausomai nuo to, kada įsirenginėjami namai, virtuvėje atsiranda kažkoksstilius. Skandinaviškas dizainas, amerikietiškas jaukumas ar pietietiškas laisvumas. Galimas įvairus pasirinkimas, montuojant virtuvės baldus, reikia tik išsirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *