Ogranizuojame įmonės gimtadienį

Ne taip ir lengva suorganizuoti didelį įmonės gimtadienį bei užtikrinti, kad kiekvienas jame galės rasti, ką veikti, o išlaidos neviršys galimybių. Ieškoma sodyba, pirties nuoma, norime išsinuomoti ir žaidimų, reikia užsakyti fotografus, reikia užsakyti maisto tiekimą. Taigi, ką veikti, tikrai yra. Blogiausia, kad viską daryti reikia gerokai iš anksto, kaidaryra didelis pasirinkimas. O kai didelis pasirinkimas – apsispręsti gali būti labai sunku.

Pirties nuoma

Sodybos nuomaiŽinoma, kad ten, kur kaimo turizmo sodyba šventei, ten pat turi būti ir pirties nuoma. Dažniausiai vyrai labai mėgsta ant savo odos ir kūno padaryti tokį temperatūrų išbandymą. Eiti į pirtį, o po to šokti į vandenį. Net jeigu tas vanduo visai ne ledinis, o yra vasaros vidurys. Tačiau pirtis yra būtina. Kol kas svarstau tarp trijų gerai atrodančių variantų. Viena, tai yra pirtis ir visa sodyba Molėtų rajone. Atrodo, tokia beveik ideali aplinka geroms atostogoms. Ko dar daugiau reikia? Jeigu jau yra ir gera pirtis, ir puikus maistas, ir sodyba… Tačiau bėda ta, kad aš jos dar neišrinkau. Nes yra ir kitos panašios sodybos. Viena netoli pajūrio, kita – Druskininkų rajone. Taigi, galiausiai, manau, teks daryti viešą balsavimą – apklausą, kuri padės nuspręsti, ką renkamės. Niekam nerūpi, kokia pirties kokybė, tik man. Jeigu galėčiau, rinkčiausi pirtį Druskininkų rajone, nes ten užtikrinta kokybė. Tačiau žinau, kad dalis kolegų tikrai tam priešinsis iš visų jėgų, mat vieni labiau norės į Molėtų rajoną, kur tuo pačiu dar ir aplankys gimines, kiti pakvaišę prie jūros, todėl ims kitą variantą.

Žaidimų nuoma

Dar reikia išnuomoti žaidimus. Kol kas atrodo gera idėja būtų užsakyti ir išnuomoti dažasvydį. Tuomet visi galėtų stoti į komandinį žaidimą ir kovoti linksmoje kovoje. Gal pagaliau darbuotojai turėtų galimybę ir laisvę šauti į savo valdininkus, o tie, kas jaučia vienas kitam simpatiją, atsidurti vienos spalvos komandoje. Žodžiu, dar mąstoma ir apie kitokius variantus, bet kol kas dažasvydis atrodo visai priimtinas būtų.

Maisto užsakymas

Kiekvienais metais per įmonės gimtadienį kas nors būna negerai su maisto. Jeigu užsakoma iš vienur, tai jis būna geras, bet desertas neskanus, jeigu užsakome iš kitur – desertas geras, maistas blogas. Kitą kartą apskritai visko pritrūksta arba gaunasi perteklius, kuris vėliau sugenda. Todėl maisto paieška yra tikrai sudėtinga.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *