Norint įsikurti nedidelę parduotuvę, bus ką veikti

Nors nuolatos yra teigiama, kad smulkiajam verslui sudaromos vis geresnės sąlygos įsikurti ir plėstis, visgi pamažu tokie dalykai darosi vis sudėtingesni. Aišku, tokia misija kaip prekybinės patalpos nuomai Kaune dar bus išspręsta lengviau, ypač, kol Kaune šiuo metu yra tokia puiki pasiūla. Bet vis dėlto, yra tikrai sudėtinga dėl daugybės mokestinių niuansų. Pakalbėkime apie tai, ko turi imtis vos ne kiekviena įmonė, kai ji nori atsidaryti parduotuvėlę.

Rasti patalpas

Patalpos KauneGal ir ne eilės tvarka aptarsime situaciją, tačiau pagal svarbumą gal ir galėtų tai būti. Taigi, jeigu esminė prekybos dalis visgi vyks ne internetu, o būtent gyvai per parduotuvę, tai bus be galo svarbus dalykas sužinoti, kur, kokioje vietoje būtų galima tas patalpas išsinuomoti. Tik pagalvokite, kas gi užsuks į tą jūsų parduotuvę, jeigu ją įkursite kokiuose kaimo laukuose ar miesto dalyje, kur nėra jokio potencialių pirkėjų srauto. Reikia nusiteikti, kad brangiausios patalpos bus tos, kurių jums reikės, ypač, jeigu prekiausite maistu, nes ten reikės ne tik didelio bet kokių žmonių srauto, bet ir specialiųjų reikalavimų atitikimo, kuriuos galiausiai nustato veterinarijos ir higienos tarnybos. Veikiausiai jums praverstų patalpos, kur žmonės jau lankosi dėl kitų priežasčių. Dėl to iš tiesų visada verta nuomotis patalpas, esančias ten, kur plėtojama daugiau veiklos, yra daugiau parduotuvių.

Paruošti patalpas

Kitas svarbus žingsnis bus paruošti patalpas. Jeigu čia dar ką tik buvo mėsos pardavimo skyrius su skardinėmis sienomis, tai taip lengvai iškart prie grožio salono nepereisite. Vieniems patalpas paruošti reikės techniškai kuo labiau, kitiems teks padirbėti su interjero dizainu, jeigu tikslas yra teikti malonumo paslaugas (maitinimo įstaiga, grožio salonas, dovanos ir pan.). Tad galima tartis su patalpų savininkais dėl geresnių sąlygų remontui ir nuomai.

Įkurti įmonę

Nemažai vargo kainuos, kol įkursite įmonę. Tačiau tą daryti visgi teks, kadangi kitaip negalėsite samdyti žmonių ir skaičiuoti normalių pardavimų apyvartų. Tad įkūrę tokią įmonę galėsite pradėti studijuoti buhalteriją, kurios tikrai turėsite nemažai ir galbūt net keletą metų dėl jos klysite.

Samdyti žmones

Tuomet reikės ieškoti žmonių, kurie galėtų dirbti jūsų įmonėje. Atranką reikės daryti ne tik ieškant norinčių dirbti žmonių, bet ir iš tiesų galinčių dirbti. Jeigu esate nusiteikę pradėti nuo minimalios algos, tuomet bus vargo ir tikrai reikės kaip reikiant pasiruošti, kad galėtumėte tuos žmones tokiu būdu pasamdyti.

Vienas komentarats

  1. Inga

    Kuriant verslą tikrai reikės susidurti su gana nemažai iššūkių, vienas iš jų tinkamų darbuotojų radimas, kurie galėtų legaliai dirbti , saugiai bei užtikrintai dirbti naujoje įmonėje. Tačiau su šia situacija gali padėti susidoroti specialios įdarbinimo agentūros, tuo tarpu verslo savininkas galės spręsti kitas rūpimas problemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *