Netikę būdai mesti svorį

Kartais tam, kad tik svarstyklės iš http://www.svarstykles.com/ imtų rodyti mažesnį svorį, pradedame mesti jį visai netinkamais būdais. Norint turėti gerą sveikatą, reikia ją labai saugoti, labai puoselėti. Tačiau kova su antsvoriu kartais tampa priešu mūsų sveikatai, nors ir turėtų iš pažiūros būti atvirkščiai. Tad ką mes kartais darome ne taip, kaip turėtume, kai tikimės turėti gerą sveikatą?

Per mažai kalorijų

Svorio metimasAišku, viena didžiausių problemų, kuri užklumpa mus, kai imamės mažinti maisto normas, yra per mažas kalorijų skaičius. Ši rizika kyla daugybei lieknėti pradedančių žmonių, nes jie galvoja, kad būtent šis kelias atves juos į sėkmę ir leis numesti tą svorį, kuris kankina taip ilgai. Tačiau kartais yra persistengiama ir kalorijų sumažinama iki kokių 700 ar 800, o tai vėliau priverčia jaustis tikrai nekaip, tai priverčia silpti, alpti, atsiranda mirgėjimas akyse, svaigsta galva, skauda raumenis, slenka plaukai ir prastėja oda. Kūnui trūksta maisto.

Nesveikas maistas

Kai nusprendžiame laikytis dietos atsisakydami daugybės įvairių produktų, apsiribodami tik keliais, galime organizmui nesuteikti pakankamai maisto. Tarkime, pradedame valgyti becukrius saldumynus su saldumo patiekalais arba kokius nors ledus. Visokias nesąmones, kuriose nėra kalorijų, bet ir šiaip nieko gero daugiau nėra. Arba be proto ilgai laikomės labai griežtos baltymų dietos ir negauname visai angliavandenių. Tai kenkia kūnui ir kyla geras klausimas, ar tikrai yra geriau lieknas liemuo negu sveikata?

Emocinis nestabilumas

Dar vienas būdas mesti svorį ir priversti svarstykles rodyti tai, ką norime matyti, tai isteriškas lieknėjimas. Jis prasideda tada, kai imame savęs labai nekęsti, kai nusprendžiame, kad šį kartą tai jau tikrai sulieknėsime. Tokslieknėjimas priverčia pasidaryti isterišku žmogumi, kuriam tarsi laikinai aptemsta protas. Atrodo, kad reikia numesti svorio, ir viskas. Kad kitaip nebus, kad tai vienintelė galimybė gauti tai, ko labiausiai norisi. Taigi, tai ir bandoma daryti. Tačiau kai nėra jokio normalaus plano, prasideda ir nesąmonės. Iš to noro "kuo geriau" atsiranda ir neapgalvoti veiksmai. Koks nors alinantis badavimas, kurį tuojau pat pakeičia ir beprotiškos dozės maisto, persivalgymai. Jeigu dieta nesukria balanso, tada prasideda besaikis rijimas. Iš to paties atsiranda ir emocinis nestabilumas, kurio nesinorėtų linkėti niekam. Tad kartai jau geriau yra, kai svarstyklės rodo tiesiog nemalonų, bet stabilų rezultatą, negu tai, kai svoris nuolat šokinėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *