Kokios prekes būsimoms mamoms iš tiesų būtinos?

Nėštumo metu jaunos mamos įsigyja daug prekių kūdikiui, visai pamiršdamos apie save. O prekes mamoms praverčia nuo pat pirmųjų dienų gimdymo namuose.

Prekės vaikamsBe asmens higienos priemonių būtina įsigyti pientraukį. Pientraukis – prietaisas, sukurtas tam, kad būtų galima palengvinti pieno nusitraukimo procesą. Savo formos dėka pientraukiai mamoms taps geriausiais pagalbininkais laktacijos periodu. Pirmomis dienomis po gimdymo dažnai moteriai užsilaiko pienas, todėl net neverta svarstyti ar būtinas pientraukis gimdymo namuose. Žinoma, taip.

Koks pientraukis patogiausias maitinančiai mamai

Pientraukiai gaminami pačių įvairiausių rūšių, todėl kiekviena mamytė turi galimybę išsirinkti sau patinkantį ir tinkantį. Populiarios pientraukių rūšys:

  • elektriniai pientraukiai – veikia įjungti į elektros tinklą, šiuolaikiniai modeliai turi valdymo pultelį ir galimybę veikti su maitinimo elementais, kas leidžia sutaupyti nemažai laiko, kurį galima skirti kitiems reikalams. Dažnai jauni tėveliai nežino kaip naudotis elektriniu pientraukiu. Svarbiausia – nejungti prietaiso į netvarkingą rozetę. Prieš naudojantis visas prietaiso detales, išskyrus maitinimo elementus, išplaukite muiluotu karštu vandeniu. Kad nepatirtumėte nemalonių pojūčių pasirinkite ir nustatykite Jums tinkamą pieno nutraukimo režimą.
  • Mechaninis pientraukis – kitaip vadinamas rankinis pientraukis. Darbui naudojami rankenėlė ir piltuvėlis, kurių dėka sukuriamas vakuumas ir iš krūties nutraukiamas pienas. Nežiūrint gana paprastos konstrukcijos, deja, ne kiekviena mama žino, kaip teisingai naudotis rankiniu pientraukiu. Esant neteisingai piltuvėlio padėčiai net pats paprasčiausias rankinis pientraukis sukelia skausmingus pojūčius ir spenelių įtrūkimus.

Pieno nutraukimo pientraukiu taisyklės

Įsigijus šį prietaisą ne kiekvieną mamytė susimąsto apie tai, kaip teisingai naudotis pientraukiu:

  1. Pirmiausia derėtų pasirinkti tinkamo dydžio piltuvėlį. Teisingas pientraukio antgalis nepalieka tuštumų ir pėdsakų ant krūties.
  2. Įsigijus pientraukį derėtų sterilizuoti visas prietaiso detales.
  3. Prieš naudojimąsi prietaisu nusiplaukite rankas ir krūtis.
  4. Pasirinkite patogią padėtį.
  5. Stipriai nespauskite mechaninio įrenginio rankenėlės, o naudodamiesi elektriniu pientraukiu sumažinkite traukimo greitį.

Kaip reikia prižiūrėti pientraukį

Bet kuris su oda turintis tiesioginį kontaktą įrenginys privalo būti švarus. Taigi, kaip sterilizuoti pientraukį namų sąlygomis. Naudojantis pientraukiu namuose užtenka jo detales 5-10 minučių pavirinti, įbėrus 1 arbatinį šaukštelį valgomosios sodos 1 litrui vandens. Galima naudotis vaikiškų indų sterilizatoriumi arba specialiomis į vandenį įberiamomis priemonėmis.

Koks pientraukis geriausias

Esant gausiai pientraukių įvairovei jauni tėveliai stengiasi įsigyti geriausią pientraukį. Svarbiausiu faktoriumi renkantis gaminį tampa prekės ženklo populiarumas:

  • Canpol – gamina kasdienio vartojimo prekes ne tik kūdikiams, bet ir jų tėveliams. Populiariausia prekė – canpol babies pientraukis. Šis prekės ženklas pelnė vartotojų pripažinimą dėl gaminių kokybės ir prieinamos kainos.
  • Chicco – italų prekės ženklas, garsėjantis šiuolaikinio dizaino funkcionaliais gaminiais. Chicco pientraukis ne išimtis. Ergonomiškas pientraukio antgalis imituoja čiulpimą ir išsaugo laktaciją maksimaliai ilgą laiką.
  • Tommee tippee – prekės ženklas, kurio specializacija – prekės iš saugaus plastiko. Taigi, tommee tippee pientraukis turi buteliuką, iš kurio nusitraukus pieną galima maitinti kūdikį.

Kam maitinančioms mamoms reikalingi įklotai į liemenėlę

Laktacija normalizuojasi palaipsniui, todėl pirmaisiais mėnesiais ji praktiškai nekontroliuojama. Apatiniai rūbai maitinančiai mamai nenumatyti sugerti didelį pieno kiekį, todėl kaip pagalba moterims šiuo klausimu buvo sukurti įklotai į liemenėlę. Jie sterilūs ir turi skystį sugeriantį paviršių. Dažniausiai įklotai į liemenėlę būna vienkartiniai. Vienkartiniai įklotai į liemenėlę neleidžia daugintis bakterijoms ir patekti mikrobams iš išorės.

JjnSLJFw

Internetinė parduotuvė Kidy.eu skuba mamoms į pagalbą

Besilaukiančiai moteriai sudėtinga vaikščioti po parduotuves, tampyti pirkinių krepšius, o ir ne visada reikalingas prekes galima įsigyti vienoje vietoje. Todėl optimaliausias variantas, kaip galima įsigyti prekes mamoms ir jų kūdikiams – internetinė parduotuvė Kidy.eu.

Čia Jūs rasite visas būtiniausias prekes, prekes busimoms mamoms, prekes mamoms po gimdymo, prekes maitinančioms mamoms, net dovanų rinkinius Gimimo dienai ir drabužėlių neišnešiotukams. Be įvairių prekių gausos Jus maloniai nustebins prekių mamoms ir jų mažyliams pasiūla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *