Ko reikia geram logistikos vadybininkui?

Logistikos įmonėse dirba vadybininkai, kurių tikslas yra padaryti taip, kad daliniai kroviniai keliautų kuo sklandžiau jiems būtinomis kryptimis. Taip pat geras vadybininkas turi užtikrinti, kad jų logistikos įmonė turėtų gerų pasiūlymų. Koks žmogus turi būti, jeigu nori dirbti logistikos vadybininku?

Darbo vietų yra

Krovinių pervežimasPirmiausia verta paminėti, kad apskritai šioje rinkoje darbo vietų tikrai yra. Jeigu norite dirbti logistikoje, stengtis, kad daliniai kroviniai laiku pasiektų savo vietas, tuomet visai tikėtina, kad būdami raštingi ir protingi ten įsidarbinsite. Tačiau verta žinoti, kad darbo vietos yra kuriamos čia dažniausiai ne su baziniu atlyginimu, o priklausomai nuo nuopelnų. Jeigu jūs tikrai gebate gerai tvarkytis, jeigu žinote, kaip ir ką daryti, tuomet galėsite čia dirbti. Aišku, darbas nėra toks įkyrus kaip draudimo agentų, tačiau darbo rezultatų skaičiavimas ir atlyginimo santykis tas pats. Kiek užsidirbsi – tiek turėsi.

Greitis ir optimizacija

Dėl šios priežasties labai reikia greičio ir optimizacijos. Reikia spėti sužiūrėti, kad kroviniai važiuotų tinkamu keliu, laiku pasiektų tikslą. Pustuštės fūros į kelią neleisi, nes neapsimoka, todėl reikia mokėti sukomplektuoti didesnį užsakymą. Daliniai kroviniai ir yra tokie kroviniai, kurie priklauso keliems užsakovams, o vežami yra vieno vežiko. Jie paprastai keliauja į dalinį sandėlį, o iš ten skirstosi ir gali tokiu būdu pasiekti, tarkime, kitą sandėlį, kur bus paskirstyti ir išvežioti užsakovams.

Atkaklumas

Norint būti geru logistikos vadybininku,kartais reikia tikrai „storos odos“. Bus nesėkmingų dienų, kai ne tik kad negausite naujo krovinio, bet ir nepajėgsite susiorganizuoti naujo. Todėl tas atkaklumas yra tikrai reikalingas ir būtinas.

Puiki erdvinė orientacija

Kas jau kas, bet logistikoje dirbantis žmogus privalo gerai susigaudyti erdvėje ir turėti puikią erdvinę orientaciją. Kadangi tai labai svarbu komplektuojant dalinių krovinių užsakymą. Reikia gerai suvokti, kur, kokioje Lietuvos ar Europos dalyje yra tam tikri kroviniai, kaip juos pakrauti, perduoti, paimti ir pan. Taigi, geras vadybininkas turi būti ir puikus draugas su žemėlapiais, GPS ir erdviniu aplinkos suvokimu.

Vienas komentarats

  1. Monika

    Geri logistikos vadybininkai šiais laikais yra itin svarbūs, nes kuria itin didelę vertę verslui. Nuo gerų logistikos vadybininkų priklauso kokio lygio logistikos paslaugos bus suteiktos. Iš patirties galiu pasakyti, jog vienos geriausių logistikos paslaugų yra siramis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *