Kaip daliniai kroviniai iš Lietuvos keliauja į Norvegiją

Didesnės įmonės, vykdančios eksportą ar įvairiausio pobūdžio pervežimus į užsienį, paprastai turi sau priklausantį nuolatinį transportą. Tai yra gerai, kai vežami dideli kroviniai ir vežimo pelnas viršija kelionės išlaidas. Tačiau ką daryti, kai krovinį reikia nugabenti į užsienio šalį,pavyzdžiui, Norvegiją, tačiau jis nėra didelis ir savo transporto siuntimas būtų ypač nepelningas? Tokiu atveju į pagalbą galima pasitelkti įmonę KIGIS Logistics Solutions, kurios viena iš veiklų – daliniu kroviniu gabenimas i Norvegiją.

Dalinių krovinių gabenimas į Skandinaviją

Krovinių pervežimaiĮmonė KOGIS Logistics Solutions teikia krovinių pervežimo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, kurių siuntos ar eksporto produktai yra daliniai – negali užpildyti viso transportavimo sunkvežimio. Mažoji bendrija veikia dar tik kelis metus, tačiau patenkintų klientų ratas auga, o ir paslaugų kokybė siekia aukščiausius standartus. Klientai ypač vertina operatyvų darbą, kruopštumą, atsakingą požiūrį į vežamus kiekius, iš anksto nustatytų terminų atitikimą. Pagrindinės vežimo kryptys yra Skandinavijos regionas bei Baltarusija, kadangi čia iškeliauja nemaža dalis Lietuvos bendrovių pramonės produktų. Siūlomos logistikos paslaugos ir krovinių, tarp jų ir dalinių, pervežimas. Kroviniai vežami kelis kartus per savaitę, pristatomi į bet kurią vietą (kadangi keliaujama sausuma). Didelis privalumas yra tai, kad siuntėjas nėra suvaržytas ir gali visiškai laisvai disponuoti savo kroviniu užsienio šalyje. Bendrovė tiksliai nustato kelionės terminą, kad siuntėjas galėtų informuoti adresatą. Siunčiamas dalinis krovinys taip pat įvertinamas, siunčiamų daiktų ar produktų kiekis tiksliai suskaičiuomas, taip apsisaugant nuo nesklandumų ateityje. Įmonė užtikrina, kad galės paimti bet kokio svorio, bet kokių išmatavimų krovinius, kadangi turi specialią pakrovimo įrangą. Įmonė vertinama ir už tai, kad, reikalui esant, gali pasiūlyti dalinio krovinio sandėliavimo klausimą, taip pat pavienio krovinio pristatymą reikiamu adresu. Taigi, jeigu turite nedidelę įmonę ir siunčiate nedidelius krovinius į Skandinavijos šalis, pristatomo vežėjo paslaugos – kaip tik Jums.

Kogis Logistics Solutions klientas Justinas

Smulkus verslininkas Justinas B. iš Vilniaus jau penkerius metus užsiima prekyba gyvūnų maistu, veterinarinėmis bei gyvūnų priežiūros prekėmis. Susikūręs internetinę svetainę, vyras prekiauja internetu, Vilniaus regione užsakomas prekes pristato pats, o į skirtingus Lietuvos regionus siųsti pasitelkia kurjerio paslaugas. Turint omenyje, kad Skandinavijos šalyse netrūksta bendratautiečių, nenuostabu, kad dėl kokybiškos, geros ir patikrintos produkcijos į Justiną kreipiasi ir pirkėjai iš Norvegijos. Ten turintis partnerį, žmogus kas mėnesį siunčia nemažą krovinį, kurį sudaro koncervuotas ir sausas sunu edalas, kačių maistas, pašarai paukščiams ir graužikams. Kartais krovinį papildo gyvūnų priežiūros prekės, tokios kaip guoliai, šampūnai, žaislai. Kaip ten bebūtų, krovinys nesusidaro tokio dydžio, kad apsimokėtų įsigyti savo transportą. Tokiu atveju mažosios bendrijos KOGIS Logistics Solutions siūlomas daliniu kroviniu gabenimas i Norvegiją – tikras įsigelbėjimas. „Kadangi paslaugą perku reguliariai kas mėnesį, bendrovės vadybininkai puikiai suderina mano ir kitų užsakovų krovinių sutalpinimą vežimo metu, iš anksto numato aiškius ir tikslius terminus, susidaro kelionės planą“- pasakoja Justinas. Vyrui niekada neteko nusivilti suteiktų paslaugų kokybe. Kroviniai visada nuvežami tvarkingi, kiekiai nepakinta, įpakavimai nebūna pažeisti – viskas adresatą pasiekia pačios geriausios būklės. Paslaugos kainos priklauso nuo krovinio dydžio, atsižvelgiama, ar būtina sandėliuoti, ar bus reikalingos logistikos paslaugos, taip pat į tai, ar išvežiojus kitų užsakovų krovinius, dėl jūsų siunčiamo bus daromas papildomas kelionės lankstas. Kaip ten bebūtų, sumos itin adekvačiai paskaičiuotos. „Už gerą paslaugos kokybę ir daugiau sumokėti būtų negaila“- įsitikinęs Justinas, rekomenduojantis KOGIS Logistics Solutions paslaugą ir kolegoms.

3 komentarai

  1. Kiekvienas krovinys yra skirtingas, o pasitarus su logistu galima greičiau nuspręsti, kokiu būdu jį būtų protingiausia vežti. Vieni geriau būtų skraidinami (gėlės, vaisiai), kiti vežami, jei yra sunkūs ir negendantys ir t.t.

  2. Eligijus

    3pl Ši paslauga aktuali tuomet, kai transporto įmonių klientams reikalingas ne tik krovinių pervežimas, bet ir daugiau įvairių transporto paslaugų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *