Kada verta keisti automobilio stiklą?

Kai kuriais atvejais vairuotojams tikrai verčiau tvarkyti mašiną, o ne važinėti su stiklu, turinčių defektų. Jeigu galime pakeisti automobilio stiklą, tą geriau ir padarykime, nelaukdami, kol šis visai subyrės. Kada, kokiose situacijose šiuo patarimu tikrai verta naudotis?

Kai sutrūko

StiklaiPavasarį profesionalus stiklo remontas gali praversti ne vienai transporto priemonei. Kelio danga būna ypatingai problematiška šiuo metų laiku. Nors jau nebūna taip slidu, kaip žiemos metu, tačiau važiuoti tikrai nepadeda sugadintas reljefas. Atsiveria vadinamosios smegduobės, kurios gali sugadinti automobilio padangas ir netgi važiuoklę. Be to, atsiranda ir daug žvyro, druskų. Visa tai – dalykai, kurie žiemos metu buvo barstomi ant kelių, o dabar nutirpus sniegams ir ledams jie tiesiog išlindo čia. Kuo tie visi akmenukai kenkia transporto priemonėms? Pirmiausia tai yra nemalonus dalykas dėl to, kad patiems kartais gali jaustis po ratais. O dar blogiau tai yra mašinai, važiuojančiai iš nugaros. Būtent ji tampa tuo skydu, į kurį atsimuša visa skalda. Konkrečiau – ji atšoka dažnai būtent į priekinį stiklą. Tai labai kenkia automobilių stiklams, tai gali atsirasti įtrūkimų. Šie yra linkę plėstis ir kerotis, todėl su jais gali būti tik blogiau. Jeigu stiklas yra įtrūkęs kažkur šone, tuomet gali labai ir netrukdyti, bet tokiu atveju, reikia užtikrinti, kad jis tikrai ir nesiplėstų. To patys nepasidarysite – reikia važiuoti į servisą. Jeigu problemos yra kažkur per vidurį stiklo, tuomet su jomis teks kitaip ir kovoti, veikiausiai teks stiklą keisti.

Kai įsilaužė

Nemaloni situacija, sakoma, atsitinkanti visiems vairuotojams bent kartą gyvenime – kai į automobilį įsilaužiama. Kadangi šoniniai durelių stiklai yra grūdinto stiklo, o ne laminuoto (dažnai), jie lengviau pramušami. Pramušus stiklą, galima ir dureles atidaryti, o atidarius – pasiimti viską iš vidaus, kas domina. Grotuvą, esančius brangius daiktus, vaizdo registratorių. Tad auto stiklus tenka keisti ir tais nelemtais atvejais, kai įvyksta įsilaužimas.

Kai patekote į avariją

Kad mieste buvo avarijų, dažniausiai mums signalizuoja apie tai ant asfalto besimėtančios šukės. Tai – sudužę automobilių langų stiklai. Dažniausiai šukės būna iš šoninių langų, grūdinti stiklai apvalūs ir su jais padangų nepersipjausite. Tačiau avarijų metu taip pat dūžta ir priekiniai, galiniai stiklai, priklauso nuo avarijos pobūdžio. Todėl po avarijų mašina, neabejotinai, yra tvarkoma. Ji gali būti ir išvis išmetama, bet jeigu su ja dar bus važinėjama, ji yra priduodama taisymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *