Ką reikia žinoti apie televizoriaus garantiją?

Televizorius yra labai svarbus pirkinys, kurį daugelis pirkėjų planuoja persikraustydami į naujus namus arba tuomet, kai turimas televizorius neberodo taip gerai, kaip norėtųsi. Perkant televizorių norima, kad jis ne tik gerai rodytų, bet ir ilgai rodytų negesdamas. Tokiu atveju reikia sužinoti apie tai, kas yra televizoriaus garantijos pratęsimas. Nors tai neapsaugos nuo gedimų, tačiau apsaugos nuo finansinių nuostolių. Ką reikia apie tai žinoti?

Garantija televizoriuiPirkėjai apie privalomą dviejų metų garantiją televizoriams dažniausiai žino, tačiau daugelis nežino, kad galima pratęsti garantiją. Tai reiškia, kad pasibaigus privalomai gamintojo suteikiamai dviejų metų garantijai galima ją pratęsti papildomai, pavyzdžiui, dar penkiems metams. Kiekviena papildomos garantijos bendrovė nustato savo sąlygas, todėl dėl laikotarpio reikia sužinoti renkantis televizorių. Dažniausiai pardavėjai nurodo, kuriam laikotarpiui galima rinktis pratęstos garantijos paslaugą. Tiesa, kai kuriose parduotuvėse tokios galimybės nėra arba yra tik tam tikroms prekėms, todėl galima savarankiškai pasidomėti, kurios yra tokių paslaugų bendrovės ir susisiekti su jomis dėl galimybės pratęsti garantiją.

Šiuo metu pasinaudoti pratęstos garantijos paslauga nusprendžia vis daugiau žmonių. Dauguma svarsto ką rinktis. Vieni galvoja, kad tikrai verta rinktis tokią galimybę, nes galima bus ramiau jaustis dėl galimų finansinių nuostolių, jeigu televizorius sugestų. Kiti galvoja, kad neverta rinktis tokios pratęstos garantijos, nes tai papildomos išlaidos. Jeigu galvojate apie tai, kad televizoriaus garantijos pratęsimas tėra pinigų švaistymas, tai reikia pagalvoti apie galimus nuostolius, jeigu jis suges. Ypatingai naudinga pratęsti garantiją tiems, kurie nori kuo ilgiau turėti veikiantį televizorių ir nepirkti naujo arba nemokėti už remontą. Taip pat labai naudinga rinktis tokias pratęstos garantijos paslaugas tiems, kurie perka brangiai kainuojantį televizorių. Kuo brangesnis televizorius, tuo didesnės išlaidos gali būti jam sugedus.

Ne visi žino kaip reikia apskaičiuoti ar apsimoka rinktis papildomos garantijos pratęsimą. Galima tik patarti pagalvoti ar jausitės finansiškai saugesni pasirinkdami tokias paslaugas, jeigu atsakymas teigiamas, tai nedvejokite ir rinkitės tokias paslaugas. Taip pat galima skaičiuoti, kiek kainuoja pratęsta garantija pasirinktam laikotarpiui. Tai lengviausia padaryti pažiūrint, kiek kainuos papildomai renkantis pagal skirtingus laikotarpius, kad galima būtų palyginti, kiek pabrangsta kiekvieni metai tokios paslaugos ir tuomet jau skaičiuoti viską. Pagalvokite ir apskaičiuokite galimus laikotarpių pasirinkimus. Tuomet bus lengviau nuspręsti ką rinktis ir galėsite pirkti pasirinktą televizorių bei rinktis papildomas garantijos paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *