Ką daryti, jei dužo telefono ekranėlis

Jeigu ekrano apsaugos Samsung telefonams nenaudojote ir telefoną ką tik numetėte, sudaužėte, teks galvoti, ką daryti toliau. Jūsų telefono ekranas galbūt yra sudaužytas. Gal visas telefonas dalimis išsitaškęs vis dar guli priešais jus ant parketo. Ramiai, be panikos, viską galima sutvarkyti, tik reikia nesustoti pusiaukelėje. Štai ką jums reikėtų iškart daryti.

Įsitikinkite, ar dar galite naudoti

Paimkite telefoną ir sutverkite jį atgal. Žiūrėkite, ar su dabartiniu skilimo defektu, galite jį naudoti. Kartais skilimas nėra žymus, jis iš esmės netrukdo valdyti telefono, ir jūs lengvai tą galite padaryti. Jeigu galite telefoną naudoti ir su tokiu sudaužytu ekranėliu, tuomet tą ir darysite, ir tai bus jūsų veikla. Jeigu naudoti tokio ekranėlio negalite, reikės galvoti kažką kito ir pirkti naują arba taisyti seną telefoną.

Saugokite, kad visai nesubyrėtų

Saugus telefono ekranasJeigu planuojate naudoti toliau sudaužytą ekranėlį, žinokite, kad nuo šiol jis skils daug lengviau, nuo papildomų kitų smūgių. Todėl itin saugokite, kad jis vėl nenukristų, kad nebūtų rankinėje užspaudžiamas ir užtraiškomas papildomų daiktų ir pan. Viskas, ką jums reikia daryti, tai pasistengti jį naudoti tikrai protingai ir saugoti kuo labiau. Vertėtų dabar klijuoti ekranėlio plėvelę ant viršaus, kuri sutvirtintų šį sutrūkusį ir ne visai gerai atrodantį stiklą, šiek tiek jį sulaikys nuo tolimesnio subyrėjimo.

Jeigu naudotis nepatogu, ieškokite ekranėlio kainos internete

Galbūt yra per daug suskilę stiklas ir visgi teks jį keisti. Tada pirmiausia internete pažiūrėkite, kokios yra tokio ekranėlio kainos. Ar galite tiek mokėti? O gal geriau naujas telefonas? Bet kuriuo atveju, prieš einant pas meistrus išsiaiškinkite naujo ekranėlio kainą.

Raskite meistrus

Tuomet jau reikės ieškoti, kas taiso išmaniuosius ir mobiliuosius telefonus. Ar mažame, ar dideliame mieste gyvenant visuomet rasite tokių, kurie visgi užsiima štai tokiu taisymu, ir galėsite jį suorganizuoti. Eikite pas patikimai atrodančius meistrus, kurie viešai skelbia ir savo kainas.

Remdamiesi turimomis žiniomis, derėkitės dėl kainos

Taip pat nuėję bendraukite ir iš karto aptarkite kainą. Jeigu jūsų manymu siūloma kaina neatitinka realybės, parodykite meistrui, kad žinote, iš kur kojos dygsta ir susipažinote su ekranėlių kainomis. Taigi, galite ir kažkiek pasiderėti, tai taip pat yra gera praktika. Kitam kartui: turėkite ekrano apsaugas ir dėklą, ir viskas tikrai tuomet klostysis daug geriau, pamatysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *