Išmanieji telefonai: kokį gamintoją rinktis?

KainosŠiandien didelė išmaniųjų telefonų pasiūla dažnai priverčia pasiklysti pasirinkimų liūne, todėl neretai tenka papildomai ieškoti informacijos apie kiekvieną gamintoją ir telefonų charakteristikas. Be jokios abejonės šiandien esti keletas pirkėjų grupių, kurie yra ištikimi tam tikram prekiniam ženklui ir jo telefonai, planšetės ar kita įranga jiems visuomet yra prioritetas renkantis prekes pasirinkimų gausoje. Apžvelgsime keletą gamintojų telefonų ir panagrinėsime jų charakteristikas.

iPhone

Be jokios abejonės iPhone yra vieni populiariausių pasaulyje, tačiau ar jie tikrai tokie funkcionalūs ar tai tiesiog gera įmonės komunikacija? Šiandien vis dėlto į šį klausimą negalima atsakyti vienareikšmiškai, nes vieni žmonės pabrėžia šių telefonų išskirtines bei naujas funkcijas, nuotraukų kokybę bei praktiškumą. Tuo tarpu kiti teigia, jog tai tiesiog gerai išdirbtas Apple prekinis ženklas bei patrauklus telefono dizainas ir tai yra pagrindiniai komponentai sudarantys nemažą šių telefonų kainą. Išties, prekinio ženklo populiarumo bei skoningo dizaino tikriausiai niekas nepralenks, tačiau kalbant apie telefonų funkcionalumą, galima atrasti tokių pat ar net geresnių charakteristikų telefonų.

Samsung

Šiuo metu antras pagal populiarumą pasaulyje pasirinkimas – tai Samsung išmanieji telefonai. Išties internete galima pastebėti, jog Samsung ir iPhone telefonų savininkai dažnai leidžiasi į ginčus bandydami įrodyti, kad vis dėlto jų pasirinkto prekinio ženklo telefonas yra kur kas geresnis. Be jokios abejonės Samsumg taip pat turi gan patrauklų telefonų dizainą, tačiau toli gražu neprilygstantį iPhone. Tačiau kai kurios charakteristikos yra išties daug gersnės – aukštesnė kameros kokybė, didesnė talpa, didesnis atsparūmas smūgiams ir vandeniui sužavi ne vieną klientą. Tačiau šios prekinio ženklo mylėtojai dažnai pabrėžia vieną nemažą trūkumą – greitai išsikraunančią bateriją.

Sony

Nors Sony telefonai nėra labai populiarūs, tačiau visai be reikalo į juos yra kreipiama tiek mažai dėmesio. Šių telefonų charakteristikos išties labai geros – didelė talpa, be galo ilgai tarnaujanti baterija, kompaktiškumas, aukšta nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė. Vienintelis minusas tas, jog dizainas visai nėra išskirtinis, todėl ieškantiems kažko ypatingo Sony gali ir nesužavėti. Tačiau apibendrinant, šių telefonų charakteristikos išties geros, tačiau daugiau dėmesio reikėtų skirti prekinio ženklo populiarinimui, norint padidinti telefonų pardavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *