Ilgai kelionei reikia gerai paruošto automobilio

Jei planuojate ilgą kelionę, jūsų automobilis turi būti tinkamai paruoštas. Ne tik xenon lemputes, bet ir padangos ir kitokie dalykai turi būti tinkamai padaryti.

Apšvietimas

Xenon sprendimai automobiliamsLabai svarbu, kad veiktų visi automobilio žibintai, ypač svarbus visada yra kairysis korpusas, nes jis leidžia iš priekio važiuojančiam vairuotojui suprasti, kad šalia eismo juostas skiriančios linijos atlekia šviesa, žyminti kitos transporto priemonės gabaritus. Tačiau visos d1s xenon ir kitos lemputės taip pat, žinoma, privalomai turi tinkamai veikti. Taigi, apšvietimą reguliuokite atsakingai ir galėsite džiaugtis, kad kelionė bus saugesnė.

Stabdžiai

Būkite tikri, kad jūsų stabdžiai veikia tikrai normaliai, kad jie nėra sudilę, kad kaladėlės atšoka nuo diskų, kad su automobiliu iš tiesų viskas gerai. Jeigu neveikia stabdžiai arba yra kažkokių problemų s jais, tuomet turėsite rimtų sunkumų ir galite net save pastatyti į pavojų. Tačiau, ką padarysi, kartais mums tenka susidurti ir su tokiais dalykais, visgi turite praeiti gerą auto servisą, kad jums sutvarkytų stabdžius bent prieš kelionę.

Keli vairuotojai

Leidžiatės į nuotykių kupiną kelionę automobiliu po Europą? Norėkite, kad ta kelionė būtų nuotykių malonių kupina, o ne kažkokių sunkumų, nes jų ir taip bus, visada būna. Taigi, visų pirma, turite pagalvoti apie tai, kad vairuotojai turi būti bent 2. Tai yra, žmonės, kurie potencialiai galėtų viską vairuoti. Gal ir galvojate, kad vienas vairuotojas gali puikiai įveikti saugumus, tačiau nevertėtų rizikuoti. Reikia ne tik techniškai paruošti automobilį, bet ir pagalvoti, kaip turi jaustis vairuotojas. Jis taip pat turi būti pailsėjęs, su gera nuotaika, važiuoti linksmai ir gerai nusiteikęs. O tą daryti bus daug paprasčiau, jeigu visus kilometrus reikės ne jam pačiam sukarti, o bus ir kas iš šalies galės padėti.

Smulkmenos

Įvairios smulkmenos, susijusios su transportu, yra ne smulkmenos, o rimti dalykai. Variklis ryja tepalus. Smulkmena? Sugedęs spidometras. Smulkmena? Mes puikiai žinome, kiek tokios smulkmenos mums gali kainuoti, ir dėl to visada turime elgtis ir jaustis saugiai, tinkamai, stengtis, kad viskas būtų gerai. Taigi, smulkmenos smulkmenomis, bet reikia viską daryti atsakingai ir kruopščiai. O toliau – jūsų kelionės komfortas. Pasiimkite visus būtinus daiktus, nepamirškite atsarginio rato, pirmosios pagalbos rinkinio. Paimkite ir tolius dalykus kaip maistas, tinkamas būtent kelionėms, gėrimai. Prieš važiuodami, švariai išvalykite automobilį, ir kelionė bus maloni.

Vienas komentarats

  1. Reikia automobilį vežti patikrinti net jei kažkas nebūna sugedę, užkertant galimybę įvykti nelaimei kelyje.. Pavyzdžiui išsinuomavus automobilį jie būna visada techniškai tvarkingi ir nereikia rūpintis jo saugumu, o savo asmeniniais automobiliais ne visada pasirūpiname.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *