Gyvenimas Paupyje skirtingais metų laikais

Kuomet statomas naujas projektas Paupys Vilniuje, ir vis daugiau pirkėjų domisi tokiais naujais butais, nejučia pagalvojama ir apie tai, koks gi gyvenimas būtų tokioje vietoje, kaip jis atrodytų skirtingu metų laiku. Iš tiesų, Paupio rajonas Vilniuje išskirtinis tuo, kad čia galima įsivaizduoti labai gražų gyvenimą skirtingais metų laikais.

Ruduo – geltonuojančių spalvų gama

Projektai VilniujeŠtai rudenį būtų nepaprastai smagu pasidžiaugti rudeniškais, geltonais, raudonais, rudais vaizdais. Paupys yra gausiai apdovanotais lapuočiais ir iškiliu reljefu. Taigi per langus atsivertų puikūs vaizdai, kuomet lapuočiai meta savo auksinius apdarus, nukloja kalvotas vietas.

Žiema – sniego kalnai ir užšalusi upė

Tikrąja žiema laikome tą laiką, kuomet yra sniego, o dar kažkur užšąla ir vandens telkiniai. Būtent to būtų galima tikėtis ir gyvenant Paupyje. Nors tai yra pats miesto centras, pati beveik sostinės širdis, tačiau čia galima būtų pajusti ir tikrą žiemos ramumą. Čia mažesni transporto srautai, o gamta vis dar išlikusi stipriąja rajono dalimi. Todėl čia galėtumėte patirti, ką reiškia su vaikais eiti pačiuožinėti rogutėmis, arba netgi užlipti ant užšalusio upės ledo. Kas irgi sukeltų daug puikių jausmų. Šaltą žiemą Vilnelė užšąla ir galima pasivaikščioti upe, kaip senais mūsų vaikystės laikais, kai tai buvo pagrindinė žiemos pramoga.

Pavasaris – atgimimas gamtoje

Pavasarį visos upės patvinsta, taip pat jos sukviečia ir grįžtančius paukščius. Tad Paupys neabejotinai būtų tas regionas, kuriame būtų labai smagu ir pavasarį, ir būtų galima čia pajusti tą tikrąjį atgimimą. Šlaituose sužydėtų žibutės. Netoliese esančiame miške atgytų gyvenimas. Būtent taip ir norėtųsi gyventi žmonėms mieste, jaučiantiems, kad pavasaris – tai ne tik užrašas kalendoriuje, bet ir reali tiršta spalvą ir beprotiško atgimimo skonį turinti versmė.

Vasara – kai turi gamtą mieste

Galiausiai kalbame apie vasarą, kuri vilniečiams tampa opiu klausimu. Gyvenamuosiuose, arba vadinamuose miegamuosiuose rajonuose gyvenantiems vilniečiams paprastai yra šiek tiek sunkiau ištverti vasarą ir jie ieško būdo pabėgti kažkur į gamtą. O štai Paupio gyventojai būtų tie laimingieji, kurie galėtų smagiai leisti ir vasarą mieste. Net ir gyvendami visiškai šalia miesto centro, jie jaustų natūralų vasaros gamtos atsigavimą. Srauni upelė Vilnelė yra tai, kas suteiktų vasarai daugiau gaivos. Taip pat netoliese miškai, laukai. Nuosavi namų kvartalai su daržais ir šiltnamiuose nokstančiais pomidorais. O ir naujieji daugiabučiai statomi taip, kad kiemuose išliktų kuo daugiau žaliųjų erdvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *