Automobilių nuoma užsienio šalyse

Apie automobilių nuomos sąlygas Lietuvoje daugiau ar mažiau visi žinome, bet reikia nepamiršti, jog kiekvienoje šalyje ne tik autonuoma pagrįsta kitomis sąlygomis, tačiau ir visas eismas. Norint užsienio šalyje išsinuomoti automobilį ir įgyvendinti būtinas sąlygas reikia iš anksto pasidomėti apie tam tikrus aspektus. Todėl nutarėme aptarti į ką svarbu atkrepti dėmesį, nuomojantis automobilį ir keliaujant juo kitoje šalyje.

Nuomos sąlygos bei eismo taisyklės

Visų pirmiausia, kas ypatingai aktualu jaunesniems žmonės, tai pasitikrinti ar į šalį, kurią vykstate apskritai galėsite išsinuomoti automobilį. Mat autonuoma ne visose šalyse leidžiama nuo 18m., didžiojoje dalyje šalių vyrauja aukštesnis amžiaus cenzas – automobilį galima išsinuomoti nuo 21 metų, todėl pasitikrinkite ar tikrai neteks keliauti viešuoju transportu.

RentSvarbu žinoti iš kur geriau nuomotis automobilį. Pirmą kartą siūlome nuomotis iš automobilių nuomos brokerių, kurie bendradarbiauja su įvairiomis kompanijomis ir gali pasiūlyti įvairių pigesnių variantų, platesnį pasirinkimą, todėl tai gali būti geras pasirinkimas. Tačiau jei keliaujate jau ne pirmąjį kartą pinigus sutaupyti padės automobilio nuoma iš vienos ir tos pačios kompanijos. Iš pradžios tai gali atsieiti šiek tiek brangiau, tačiau sugrįžtantiems klientams visada suteikiamos patrauklios nuolaidos. Tad jei nuolat vykstate darbo reikalais, bendraukite su viena automobilių nuomos kompanija.

Patikrinkite kas įeina į automobilių nuomos kainą. Nevisada visos kompanijos siūlo tas pačias paslaugas už tą pačią kainą, todėl jei jums reikia vaikiškos kėdutės ar planuojate nukeliauti didelius atstumus, pasitikrinkite ar šie aspektai jums bus įskaičiuoti į bazinę kainą ar tai bus skaičuojama kaip papildomi mokesčiai. Taip pat svarbu žinoti, kad autonuoma dažnai būna įtakota ir sezono, tad jeigu planuojate atostogauti šalyje, kurioje pats turistinio sezono įkarštis ir elementariai bus pakeltos kainos, užsirezervuokite automobilį iš anksto.

Nemažiau svarbu pasidomėti apie užsienio šalies į kurią vykste eismo taisykles, mat nesilaikydami jų galite patekti į avarijas, kur nuomos kaina gali gerokai šoktelėti. Jos gali skirtis nuo Lietuvos dėl įvairių priežasčių – aktyvesnio divračių eismo, kalnų gausos, pavojingų vietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *