Ar dėl sužadėtuvių žiedo reikia tartis su mylimąja?

Sužadėtuvės yra išskirtinė šventė ir proga, kuriai reikia pasiruošti iš anksto. Tradiciškai, ruošiasi tik vyras, tačiau modernėjant aplinkai, keičiasi ir tradicijų svarba ar eiga. Norint, kad sužadėtuvės būtų sėkmingos, verta žinoti kelis pagrindinius dalykus.

Yra įprasta, jog sužadėtuviu ziedai turi turėti deimantą – vieną, tačiau nesvarbu, kokio jis dydžio, bet aplinkoje daugėja atvejų, kai šie žiedai neatrodo kaip klasikiniai. Tai tikrai nėra blogai. Dauguma porų išbando įvairius žiedus – nuo trijų deimantų iki visiškai modernių, sužadėtuvių žiedo neprimenančių variantų. Kad ir kokį variantą pasirinksite, nebijokite paeksperimentuoti peržiūrint įvairius modelius prieš primant galutinį sprendimą.

Sužadėtuviu ziedaiDažna klaida, kurią daro vyrai, prieš pasipiršdami – žiedo paieškos neatsižvelgiant į antrosios pusės skonį arba atsižvelgiant tik iš dalies. Tokiais atvejais merginos lieka nelabai patenkintos ir vėliau nemūvi žiedo šalia vestuvinio. Kad būtų išvengta šios klaidos, yra rekomenduojama pasitarti su antrąja puse, koks žiedas jai būtų gražiausias. Tai galima padaryti ir subtiliai – su draugų ar šeimos narių pagalba. Jeigu visgi nusprendėte, kad žiedo paieškai pagalbos nereikia, tačiau antra pusė visgi liko nepatenkinta – nepasikuklinkite pasiūlyti žiedą perdaryti.

Šiuolaikiniame pasaulyje yra labai svarbu mokėti apskaičiuoti ir padalinti finansus, kai pradeda naują poros gyvenimą. Dėl šios priežasties nereikėtų vengti su mylimąja kalbėti apie sužadėtuvių žiedo išlaidas – galite pasitarti, kiek yra vertas pirmasis jūsų bendro gyvenimo pirkinys. Nėra nieko gėdingo tame, jeigu suma, kurią galite išleisti žiedui, bus mažesnė – galėsite pažadėti, jog po vestuvių nuvyksite į nepamirštamą kelionę ar užsisakysite brangesnį vestuvių fotografą – papildomos investicijos į šiuos dalykus bus tikrai mažesnės nei žiedo kainos intervalo plėtimas.

Nepamirškite, jog vis dar egzistuoja tradicija prieš sužadėtuves atsiklausti merginos tėvo nuomonės – ar jūs gali gyventi kartu. Tai graži, pastangų nereikalaujanti, mandagi tradicija. Šiuo poelgiu įrodote merginos šeimai, jog nepamiršite jų ir gerbiate jų, kaip vyresnių žmonių, žodį. Šis gestas vertinamas ne visose šeimose, tačiau dėl jo pykti nėra už ką, tad norint sudaryti teigiamą įvaizdį, būtų tikslinga taip pasielgti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *