Amortizatorių ir kitų važiuoklės dalių priežiūra

Automobilis visada yra ilgalaikė investicija. Tačiau savo transporto priemone reikia rūpintis ne tik dėl paties turto vertės, bet labiausiai – dėl savo paties saugumo. Šiandien straipsnyje pakalbėsime apie kokybiškas automobilių remonto paslaugas teikiančias įmones, ypač aptarsime, kokią svarbą turi amortizatoriu keitimas, koks reikšmingas yra suportas ir jo priežiūra.

Šasi amortizatorių remontas

Problemos su automobiliuUtenoje ir Panevėžyje esantys Šasi servisai kartu veiklą vykdo jau beveik dvidešimtmetį, todėl patirtis automobilių remonto ir priežiūros srityje – akivaizdi. Suburtas gana didelis lojalių klientų ratas/ Nenuostabu, nes klientus vilioja kokybiškos paslaugos, naudingi patarimai bei geras kainos ir remonto darbų santykis. Daugelis nepatyrusių vairuotojų didelį dėmesį skiria tik automobilio išvaizdai, ignoruodami menkus gedimus ir taip neapsaugo savo transporto priemonės nuo didesnių problemų. Servisas Šasi garantuoja, kad jame dirbantys specialistai ne tik duos puikių patarimų, bet ir atras visus gedimus, dėl kurių jums nebereikės greitai sugrįžti. Labai svarbu tinkamai rūpintis automobilio važiuokle, kadangi net menki nesklandumai gali išaugti į dideles bėdas ir kelti pavojų jūsų saugumui. Kodėl tokios svarbios, pavyzdžiui, amortizavimo sistemos? Visų pirma, tai važiuoklės dalis, užtikrinanti stabilumą ir komfortišką važiavimą. Sugedus amortizavimo sistemai, automobilis tampa mažiau manevringas, kiekviena duobė tampa ypač skausminga, gali apsunkėti automobilio valdymas ir padidėti avarinių situacijų tikimybė. Net jei ir nejaučiate labai realių pakitimų, reikėtų amortizavimo sistemą tikrinti profilaktiškai, kadangi visos važiuklės dalių tarpusavio sąsaja labai didelė, taigi sugedus vienai daliai, gali kilti grėsmė kitoms dalims. Pagrindiniai amortizavimo sistemų gedimai – suplyšusios gumos, ištekėjęs tepalas. Nuvažiavus 80 tūkst. kilometrų, svarbu važiuoklės patikrą atlikti profilaktiškai. Tačiau kada galima patvirtinti, kad reikalingas amortizatorių keitimas? Jeigu amortizatoriai stipriai susidėvėję, paprastas ir efektyvus būdas yra pasiūbuoti kėbulą aukštyn žemyn. Tačiau, norint atrasti ne itin stiprų susidėvėjimą, tokio būdo gali ir nepakakti. Išsamesnę diagnostiką gali atlikti tik specialistai autoservise. Šasi autoservise jūsų transporto priemonei bus atliekama išsami diagnostika, remontas, suteikiama solidi garantija. Šasi komanda pabėžia, kad labai dažnai nekokybiškas automobilių remonto paslaugas teikiantys „specialistai“ senus amortizatorius ir kitas nereikalingas, po remonto atlikusias dalis išmeta arba kitaip netinkamai pašalina. Taip daroma žala tiek gamtai, tiek žmonių sveikatai. Šasi komanda bendradarbiauja su įvairiomis senas detales surenkančiomis ir perdirbančiomis įmonėmis. Kaip ten bebūtų, ne tik amortizatorių priežiūra yra kokybiškai atliekama šiuose servisuose. Čia galite būti tikras dėl kokybiško ir puikiai atlikto šarnyrų keitimo, traukių restauravimo, įvorių restauravimo, stabdžių suporto remonto, tiesioginių galinių tiltų remonto, kompiuterinio ratų suvedimo, važiuoklės diagnostikos, kaladėlių keitimo, guolių priežiūros ir keitimo.

Iš pirmų lūpų

Kita kokybiškas paslaugas teikianti bendrovė – Keitas veikia jau beveik dvidešimtmetį. Startavusi nuo prekybos automobilių dalimis, dabar bendrovė Keitas savo paslaugų sferą yra stipriai išplėtusi. Importuojamos kokybiškiausios mašinų dalys iš Europos ir tolimesnių šalių, dirbama su garsiausiais pasaulio vardais. Perkant siūlomas nemokamas pristatymas, puiki paslaugų garantija, puikūs užsakymo ir pristatymo terminai. Internetinėje svetainėje galite rasti visas taisykles ir paslaugų užsakymo sąlygas, rasti išsamų kainyną, reikiamus kontaktus, kuriais paskambinus visada gausite išsamią konsultaciją. Jeigu esate tokių gamintojų ir prekių vardų kaip Zimmerman, ABS, ATE, Brembo mylėtojai, be abejonės čia tikrai atrasite savo mėgstamiausius. Justinas jau dešimtį metų užsiima automobilių sportu, todėl nenuostabu, kad jo automobiliams tenka nemaža apkrova, reikalaujanti dažnos profilaktikos ir remonto. Justinas yra abejų minėtų bendrovių klientas, todėl gali patikinti, kad nesvarbu kas tai bebūtų – amortizatorių keitimas ar stabdžių suporto priežiūra – šios komandos viską atlieka puikiai.

Vienas komentarats

  1. Emilija

    Iš ne itin malonios patirties ne kartą įsitikinau, kaip svarbu techniškai tvarkingą važiuoklę turėt. AIšku, gerai kad repcar.lt servisą užrekomendavo, tai ten operatyviai viską sutvarko, tik tiek, kad iškart pamoka man, jog vairuot reikia žmoniškai, jei vėl nenori važiuoklės keist :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *