Akumuliatorinių įrankių privalumai

Būsto remonto darbai reikalauja ne tik gerų meistro sugebėjimų, bet ir gerų įrankių, nuo kurių stipriai priklauso ne tik atlikto darbo kokybė, bet ir laiko kaštai. Daugybę amžių tokie darbai kaip vinių įkalimas, varžtų užsukimas, įvairiausi sutvirtinimai būdavo atliekami primityvių įrankių pagalba – plaktukais, replėmis, įvairiausiais kaltais. Nors senasis gerasis platukas šiandien randamas kiekvienuose namuose, skubančių ir itin laiką branginančių žmonių primityvius įrankius jau keičia įvairūs akumuliatoriniai irankiai, vinys kalamos, naudojant tokius įrankius kaip viniakalės. Tiesa, nors tokius prietaisus įsigyti nėra pigu ir daug kas gali pagalvoti „kam mokėti didelius pinigus, juk nesiruošiu kažko taisyti ar remontuoti nuolatos“, tačiau įsigijusiesji gerą grąžtą, veržliasukį, viniakalę ar bet kurį kitą akumuliatorinį, elektriniu ar parakiniu bei pneumatiniu pagrindu veikiantį prietaisą įsitikins, kad daugybę metų, prireikus galės kokybiškai pašalinti bet kokį gedimą ar imtis apdailos tobulinimo darbų. Šiuolaikiniai įrankiai yra nesenstantys ir garantuoja lengvą naudojimąsi.

Akumuliatoriniai daugiafunkciniai įrankiai

Akumuliatoriais varomi prietaisaiBendrovė „Statybų variklis“ siūlo didelį akumuliatorinių įrankių asortinmentą. Tai akumuliatoriniai suktuvai, suktuvai – gręžtuvai, smūginiai veržliasukiai, prforatoriai, vamzdžių ir kabelių akumuliatoriniai kirptuvai, taip pat siaurapjūkliai, veržliasukiai ir kiti įrankiai. Jų veikimo pagrindas galingas akumuliatorinis mechanizmas, pasižymintis didelia jėga ir funkcionalumu. Keičiami antgaliai, reguliuojamos padalos, skirtingo galingumo varikliukai leidžia įrankiais sukti įvairaus pobūdžio varžtus, gręžti įvairaus profilio elementus, medžiagas, montuoti sistemas. Su jais atliekami tokie darbai kaip frezavimas, kalimas, gręžimas, šlifavimas, poliravimas, pjovimas. Įrankiai gali apdoroti daug skirtingų medžiagų, tarp jų – medį, cementą, keramiką, kartais ir akmenį. Specialūs antgaliai ir priedai suteikia daugiafunkciškumą. Labai dažnai siūlomi daugiafunkciai įrankiai, veikiantys pagal tą patį pagrindą – stipraus galingumo varikliuką. Vienas pagrindinių tiek daugiafunkcinių, tiek konkrečios funkcijos akumuliatorinių įrankių privalumų yra akumuliatorius, kuris leidžia įrankiu naudotis net toliau nuo namų, bet kurioje teritorijoje, kurione nėra elektros tiekimo. Juk paprasti elektriniai įrankiai visada yra su vienokio ar kitokio ilgio laidu, kuris dažnai patogumo darbui neprideda – pinasi po kojomis, kyla pavojus užlipti ant laido, uždėti ant jo sunkių daiktų ar kitaip pažeisti. Be to, šiandien, kai visoje medijoje nuolatos eskaluojama būtinybė saugoti ir tausoti gamtą, tokie akumuliatoriniai rankiai yra bene „draugiškiausi“ gamtai, kadangi neeikvoja energijos, o su mažiausiomis sąnaudomis padeda pasiekti geriausių rezultatų.

Ir profesionalams, ir mėgėjams

Profesionaliai dirbantiems meistrams, puikiai nusimanantiems apie medžiagas, darbų specifiką bei tokiems, kurie grąžtą, veržliasukį ar, pavyzdžiui, varžtų suktuvą paima į rankas kiekvieną dieną, galbūt ir svarbu turėti kiekvienai funkcijai atskirai pritaikytą įrankį, ypač dirbant komandoje, kur vyrauja komandinis darbų pasiskirstymas ir kiekvienas specialistas atlieka savo funkcją. Tuo tarpu indvidualiame name ar bute gyvenantis žmogus tikrai nenrės užversti savo garažo ar sandėliuko dvidešimčia skirtingų įrankių, kurių galbūt prireiks (o gal ir ne) būsto remontui. Tokiam žmogui geriausia turėti vieną universalų įrankį, kurį, reikalui esant, galėtų panaudoti visiems darbams. Tokiais įrankiais lengviau naudotis ir nepatyrusiems, ir netgi – moterims, kurios šiais laikais vis savarankiškesnės ir pačios išdrįsta imtis remonto darbų. Štai, pavyzdžiui, Matas M. iš Vilniaus, devyniolikos metų studentas, atsikraustęs į sostinę studijuoti ir palikęs tėvų namus, jaučia poreikį prižiūrėti ir tausoti savo būstą. Vaikinas nuomojasi seną vieno kambario butą Karoliniškėse. Niekada neturėjęs patirties remonto darbuose, Matas neįsivaizdavo, kiek įrankių reikėtų įsigyti sutvarkyti visus byrėti pradėjusio buto kampus. Akivaizdu buvo viena – viniakalė ir platukas – nebus viskas, ko reikia. Įmonėje „Statybų variklis“ vaikinui buvo pasiūlyta įsigyti akumuliatorinį daugiafunkcinį įrankį BOSH, sukuriuo vaikinas be vargo išgręžia sieną, sumontuoja išlūžusius baldus ir atlieka daugybę kitų darbų. „Ir pats naudojuosi, ir tėvui į kaimą nuvežu. Geras įrankis – visam gyvenimui užteks“-džiaugiasi vaikinas. Taigi, „Statybų variklis“ akumulitoriniai irankiai gali ženkliai palengvinti tiek jūsų profesinius darbus, tiek buitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *