5 dažniausiai užduodami klausimai apie kvepalus

KvepalaiKas yra geri kvepalai? Kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi šiuo metu rinkoje siūlomi tiek moterims, tiek vyrams, galiausiai, net vaikams skirti kvepalai yra tokie įvairūs, kad rasti aromatą, kuris Jums ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tačiau ir papuoš – bus galima tik skyrus laiko. Tačiau esame tikri, kad rasite variantą, kuris Jums tinka.

O greitesnėms paieškoms pateiksime 5 dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos.

1. Ar geros kokybės kvepalai būtinai labai brangūs?

Gana gajus mitas, kad geros kokybės kvepalai būtinai yra labai brangūs. Tai nėra tiesa. Žinoma, geresnės kokybės ingredientai dažniausiai kelia kvepalų kainas, tačiau kartais jos labai didelės tik dėl prekinio vardo, kuris veltui išpučiamas. Taigi, net ir labai geros kokybės kvepalai nebūtinai turi būti labai brangūs.

2. Ar kvepalai ir tualetinis vanduo yra tas pats?

Tikrai ne. Jeigu Jums reikalingi labai geros kokybės kvepalai, kurie tikrai sėkmingai laikys visą dieną ir net kelias – tokiu atveju juos ir reikia pirkti. O ne tualetinį vandenį, kuris dažniausiai kainuoja pigiau. Visgi, laikosi taip pat kur kas trumpiau, tad šiuo atveju kaina neturėtų būti svertinis aspektas.

3. Kur geriausia pirkti kvepalus?

Šiuo metu kvepalų pasirinkimas yra labai platus, tad tikrai nėra paprasta visus juos peržiūrėti ir tuo pačiu susipažinus pasirinkti tinkamiausius. Štai todėl daugelis perka internetu, kadangi apžiūra ir lyginimas tampa kur kas paprastesnis. Mes taip pat Jums siūlome pirkti internetu, kadangi „gyvas“ pauostymas renkantis kvepalus, deja, nėra reikalingas.

4. Ar tie patys kvepalai ant skirtingų žmonių bus vis kitokio aromato?

Tikrai taip. Tie patys kvepalai ant skirtingo žmogaus nuo šilumos bei odos skleis vis kitokį kvapą. Štai todėl neverta rinktis tokių, kurie tinka Jūsų draugei. Tikėtina, kad ant Jūsų tas aromatas bus visiškai kitoks.

5. Ar padirbti kvepalai visada yra blogi?

Padirbiniai visada yra blogas pasirinkimas vien dėl to, kad jie atima galimybę uždirbti kūrėjams. Tiesa, pasitaiko atvejų, kai bandant padirbti tikrai gaunami nuostabūs aromatai, kurie vėliau perkami specialiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *