Virtuvės baldai, kuriems neatsispirsite

BaldaiGeras baldu salonas jums turėtų pasiūlyti ne tik kokybiškus, bet ir individualius jūsų estetinius poreikius atitinkančius baldus. Kartais virtuviniai baldai gali būti gražūs kaip meno kūriniai, o kartais tiesiog labai funkcionalūs. Visada vertėtų ieškoti optimalaus pasirinkimo.

Gamtos prisilietimas

Viena iš tendencijų virtuvės interjere niekada nedingsta arba pranyksta tik trumpam, o paskui ir vėl būna visų mylima. Virtuvės baldai kartais gali imituoti gamtos prisilietimą. Pavyzdžiui, tarpas tarp žalsvų spintelių gali būti užpildytas žolės paveikslu – imitacija. Tuomet turėsite visada šviežumu, gaiva, ir netgi Velykomis dvelkiančią virtuvę. Kitas sprendimas – nuostabus virtuvės baldų komplektas, turintis žydinčių medžių imitaciją ant paviršių. Tokie ornamentai gali puošti pačias spintelių dureles, kai spalvos yra šiek tiek išblukintos, taip pat ir ryškų tarpą tarp spintelių. Pastarasis dar gali būti apšviečiamas papildomomis šviesomis.

Kėdžių choras

Dar viena įdomi interjero tendencija praturtins jūsų namų vaizdą. Įsivaizduokite, prie virtuvės stalo sustatote bet kokias kėdes. Viskas atrodys vienaip. O jeigu tos kėdės turės savo aiškų vizualinį išplanavimą, atrodys tik vienaip ar kitaip, bet ne atsitiktinai – galėsite sakyti, kad tai tikras kėdžių choras. Toks dalykas kaip sutartinai išdėstytos kėdės gali būti pačia gražiausia jūsų virtuvės puošmena. Tereikia gerai pasirinkti spalvas. Pavyzdžiui, galite rinktis žavingas mėlynas kėdes. Mėlynos kėdės yra patrauklios tuo, jog tai nusiraminti ir susikoncentruoti padedanti spalva. Esant tokioms kėdėms, o ir daugiau mėlynų virtuvės interjero detalių, galėsite lengviau susikoncentruoti į maistą, numalšinti alkį. Taip pat kėdės gali būti ir apskritai ryškių skirtingų spalvų, tačiau to paties modelio. Tik atminkite, kad jeigu kažką darote ryškių spalvų, tas dalykas iškart labai į save atkreips dėmesį ir galbūt taps pagrindiniu akcentu. Tad derinkite spalvas atsargiai, jeigu per daug jų visur bus, elementai vienas kitą užgoš gal net to nepageidaujant. Medinių kėdžių komplektas taip pat gali suteikti norimą efektą ir sukurti stilingą interjerą.

Pusiau svetainė

Kaip ir kasmet, šįmet taip pat madinga svetainė, sujungta su virtuve. Jeigu savo gyvenamąjį būstą įsivaizduojate būtent taip, tuomet jums nepamaišys didelis ilgas virtuvės kampas arba sofa – lova. Tai jums leis išties patogiai praleisti laiką poilsiaujant ar valgant. Nebijokite šviesios spalvos kampo. Jeigu laikui bėgant išpurvinsite, galėsite vėliau išvalyti ar pakeisti gobeleną, o pats šviesus baldas daug metų puoš jūsų namus ir įneš į juos jaukumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *