TOP lankytinos vietos Palangoje

Kol Palangoje tebėra didžiuliai žmonių srautai, tai ir naujos statybos Palangoje vyksta dideliais tempais. O kadangi jos vyksta, tai rodo, kad dėl šio miesto ateities gyventojai gali būti ramūs. Plėtra yra ir vyksta nuolatos. Na o ką vertėtų kiekvienam turistui, atvykusiam į Palangą, čia aplankyti ir pamatyti?

Išsirinkti gerus apartamentus

Šviesus būstas PalangojeVisų pirma, nesiūlome iškart čiupti pigiausio buto pas bobutę, nes geram poilsiui reikia komfortiškos aplinkos. Todėl net ir nekilnojamo turto vystymas Palangoje gali pasiūlyti naujų, gerų būstų. Tai gali būti patogūs viešbučiai, gražūs kambariai apartamentuose, kurie įrengti tikrai protingai ir gražiai. Taigi, pirmiausia aplankykite gražius namus, kuriuose pasiryšite gyventi.

Birutės parkas

Jeigu keliausite iki grafo Tiškevičiaus rūmų Palangoje, tuomet praeisite dideliu nuostabiu parku. Iš tiesų, ne kiekvienas miestas gali pasigirti tikrai geru parku, tačiau būtent Birutės parkas Palangoje yra labai gražus, seniai projektuotas parkas. Savaitgaliais ir vasarą čia bus apstu turistų, matysite, kaip jaukiai čia leidžia laiką šeimos, ir kaip taikosi geresnį kadrą padaryti vestuvių fotografai.

Gintaro muziejus

Vieniems turistams ši vieta bus įdomi dėl paties gintaro (muziejuje iš tiesų rasite įvairių gintaro gaminių, tarp jų ir didesnių), o kitiems patiks pati architektūra. Juk tai didžiulis grafo Tiškevičiaus rūmas, ir ne kiekvienas gali bei geba pasistatyti tokius namus, išlaikyti tokią architektūrą, taip gerai viską padaryti.

Paplūdimys

Jeigu į Palangą atkeliavote vasaros metu, tai jūsų keliai turėtų neabejotinai vesti ne kur kitur, o būtent į paplūdimį. Lietuviškas Palangos paplūdimys išsiskiria savo kokybe. Čia visur natūraliai yra smėlis, taip pat ir smėlio kopos. Taip pat čia galima poilsiauti ir pušų apsuptyje, kvėpuojant sveikųjų dalelių prisotintu oru. Be abejo, paplūdimyje čia taip pat yra ir malonių kavinių, vietų, kur galima atsigaivinti šaltu gėrimu ar sukirsti karštą užkandį. Lietuviškas paplūdimys yra labai švarus, o be to, čia nėra kišenvagių, būdingų kitų šalių paplūdimiams.

Muzikinis fontanas

Lankytojai pažymi, kad tai įdomi atrakcija. Tokių fontanų Lietuvoje yra ir kitose vietose, tačiau galbūt Palangoje yra dar smagiau atsidurti tokioje vietoje, kur yra toks fontanas, nes visa atmosfera yra poilsio, kurorto atmosfera. Taigi, ir muzikinis fontanas čia neabejotinai yra gera pramoga tiek romantiškai nusiteikusioms poroms, tiek šeimoms, kur yra ir vaikų, norinčių kažkokių pramogų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *