Miško pirkimas ir priežiūra

Miškas visada yra didelė ir nuosavybė, o tie, kurie perka miska be abejonės padaro didžiulę investiciją į ateitį. Kaip ten bebūtų, miškas reikalauja didelės priežiūros, nuolatinių atnaujinimo ir švarinimo darbų, norint kad nenukentėtų jo kokybė ir vertė. Šiandien pakalbėsime apie įmonę UAB Petro medis, kuri jau daugiau nei penkerius metus specializuojasi miško pirkimo, miško priežiūros ir pardavimo paslaugose.

UAB Petro medis paslaugos

Miškų supirkimasUAB Petro medis rūpinasi klientų miško supirkimu, medienos pardavimu, atlieka miško priežiūros, kirtimo, valymo darbus, teikia miškavežio paslaugas, superka medieną. Labai dažnai žmonės, kurie mišką paveldi, teises jį valdyti gauna neplanuotai, nėra nusiteikę miško nuolatinei priežiūrai, o neprižiūrimo miško vertė krenta – jis apauga krūmynais, nėra valomas po audrų ar vėjų padarytų žalų, neužtikrinamos tinkamos sąlygos augmenijos vystymosi ir gyvūnų gyvenimui. Tokiu atveju specialistai pataria geriau nedaryti žalos gamtai ir mišką perduoti valdyti specialistams, dar nekritus jo vertei. Bendrovės Petro medis tikslas – didelę vertę turinti veikla su teisingu pinigų srautu. Trumpai apie bendrovės teikiamas paslaugas. Viena dažniausiai teikiamų paslaugų – miško kirtimas. Kadangi Lietuvoje miško prieauglius yra žymiai didesnis negu jo iškertama, svarbu palaikyti tinkamą kokybiškos medienos augimo ir panaudojimo balansą. Visada labai svarbu šalinti seną medieną, naikinti krūmynus, kurie tik užimą miško plotus ir toje vietoje sodinti naują, šviežią mišką. Ilgametę patirtį ir puikų supratimą apie miško atnaujinimą turinti komanda siūlo jums kirtimo paslaugas, garantuodama puikius darbų atlikimo terminus, pagal užsakovo poreikius išlaikytą kokybę, išsaugant perspektyvų pomiškį. Kadangi miško kirtimo tikslas yra padidinti miško produktyvumą, skatinti tam tikrų rūšių atsiradimą ir puoselėjimą, garantuoti medžių atsparumą vėjams ir kitiems atmosferos procesams, reikia tinkamai pasirinkti kirtimo metodiką. Būtent tokia taktika naudojasi įmonė UAB Petro medis. Įmonė taip pat siųlo retinimą ir tikslinį kirtimą, kuris atliekama, kada medynas perkopia dvidešimties metų amžių. Kaip nuspręsti, kada reikalingas toks kirtimas, visada padeda medyno skalsumas, vietos, kurioje auga medžiai kokybė, medžių skersmuo bei aukštis. Be to, toks kirtimo metodas padeda tinkamai paskirstyti kaštus ir labai dažnai miško savininkui atneša didelės naudos. Tie, kurie perka mišką ir rūpinasi jo priežiūra, žino, kad dažnai taikomas ir antrankinis miško kirtimo būdas, kuris dar skirstomas į laisvąjį ir grupinį. Pirmuoju atveju medžiai miške ar tam tikrame jo plote kertami tolygiai, antruoju atveju – kai iškertamos tam tikros medžių grupės. Dar vienas kirtimo metodas – plynas kirtimas, skirtas kirsti visam miško plotui vienu metu. Žinoma šis kirtimo būdas, kaip ir kiti išvardinti, atliekamas atsižvelgiant į visus aplinkosaugos reikalavimus. Be viso to atliekami ir sutartiniai miško kirtimai, kada atliekami rekonstrukciniai kirtimai, siekiant palaikyti biologinę įvairovę, formuojant kraštovaizdį, nustatant ir koreguojant ribines miško linijas.

UAB Petro medis – geriausi atsiliepimai

Didelio miško savininkas Tadas B. iš Vilniaus rajono, vykdydamas miško kirtimo darbus, visada pasitelkia į pagalbą įmonę UAB Petro medis. Kadangi vyro pragyvenimo šaltinis – buhalterines programos, jis puikiai paskaičiuoja piniginius srautus ir yra tikras, akd bendradarbiaujant su įmone UAB Petro medis, visada pasiekiama kokybiškų rezultatų ne tik finansų srityje, bet ir puoselėjama miško kokybė. „Mane visada žavi tokių specialistų darbas, kurie aiškiai susiformuoja kiekvieną savo žingsnį ir dirba puoselėdami kliento turtą ir net gerindami jo kokybę“- gerų žodžių apie įmonės atliekamus darbus negaili buhalteris Tadas. Vyras mėgsta leisti laisvalaikį miške, kuris sutvarkytas ir prižiūrimas UAB Petro medis specialistų, kurie perka miska, dėka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *