Kokios žieminės striukės praktiškos?

Renkantis lauko drabužius žiemai tampa labai svarbus jų praktiškumas, todėl žieminės striukės tampa svarbiausiu pirkiniu šaltajam metų laikui. Moterys itin vertina šilumą, tačiau nori, kad jų drabužiai būtų ir madingi, ir stilingi, ir dar praktiški. Kas svarbu renkantis striukę žiemos sezonui?

Spalvotos striukėsŽinoma, šaltu oru visi norime šiltų drabužių. Striukė žiemai turi būti šilta. Vis dar populiarus pasirinkimas – pūkinės striukės, tačiau pastaruoju metu vis dažniau pasirenkamos alternatyvos. Pūkinės striukės pakankamai brangios. Nors yra ir pigesnių, tačiau jos yra labai prastos kokybės. Taigi, jei norite šiltos striukės ir negailite pinigų, tai pūkinė striukė yra puikus pasirinkimas šaltai žiemai. Natūralūs pūkai turi puikias savybes tokias, kaip šildo, bet neleidžia prakaituoti. Tiesa, jei tokios striukės jums nėra tinkamos, tai galite rasti didelį pasirinkimą tokių striukių, kurios turi sintetines medžiagas. Čia galimi įvairūs pasirinkimai. Galima rasti pigių striukių, kurios pasiūtos iš labai prastų medžiagų. Galima rasti ir tokių, kurios labai šiltos, tačiau sintetinis audinys visai „nekvėpuojantis“ ir jūs labai prakaituosite su tokia lauko apranga. Dabar gamintojai siūlo ir kokybiškas striukes su kokybišku sintetiniu pašiltinimo sluoksniu. Dėka specialių technologijų tokios striukės itin šiltos ir neleidžia perkaisti. Tiesa, jų kaina didesnė, tačiau greitai atsiperka. Jų priežiūra daug paprastesnė, nei, pavyzdžiui, pūkinių striukių. Dėl to jos sparčiai populiarėja. Dar labai svarbu atkreipti dėmesį į tai ar audinys yra neperšlampamas ir neperpučiamas. Žiemą tai labai aktualu. Tokios striukės, kurios turi šias savybes, bus labai geras pasirinkimas.

Moterys nori, kad žieminės striukės būtų ne tik šiltos ir praktiškos, bet ir gražios. Reikia pasakyti, kad mada ir stilius ne visada yra tas pats. Madoje esančios striukės būna neilgai. Mados keičiasi dažniausiai kiekvieną sezoną, todėl jei esate praktiška moteris, tai verčiau nežiūrėkite madų, o rinkitės stilių. Stilingos striukės daugmaž atitinka vyraujančias madas, tačiau neišeina iš mados pasibaigus sezonui. Norint atrodyti stilingai reikia rinktis klasikines striukių formas ir spalvas. Pavyzdžiui, bent kelis žiemos sezonus puikiai atrodys tiesaus kirpimo ir laisvesnė striukė. Spalvos taip pat svarbios. Galima rinktis tokia spalvas kaip mėlyna, raudona, geltona, juoda ir panašių atspalvių, tačiau reikėtų vengti pilkos ar rožinės. Tokios spalvos moterims nėra tinkamos, bent jau ateinantį žiemos sezoną. Viską suderinus turėsite gražią, praktišką ir stilingą striukę, kuri leis mėgautis žiemos orais ir nesušalti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *