Kam reikalingi telefonų dėklai

LG telefonasKaip dažnai susimąstome, kam iš tikrųjų reikalinga Samsung, Nokia ar LG telefonų dėklai? Ar tikrai telefonas negali būti be dėkliuko? Juk jis pagamintas iš gana kieto plastiko, vadinamojo viršelio, tai kam jį saugoti papildomai? Tam, kad suvoktumėte, kam būtini LG telefonų dėklai ir kitų telefonų priedai, štai keletas atsakymų.

Motociklininko apranga ir šalmas

Eisime per metaforas, nes taip visada smagiau. Taigi, štai prašau, įsivaizduokime. Įsivaizduokime, kad žmogus perka motociklą ir nori su juo skrosti orą bei kelius. Jis važiuoja kartais ant 9, kartasi ir ant 12. Jis važiuoja be šalmo, be savo sunkios aprangos. Ar tai gerai, ar tai normalu? Motociklininkas atsako – o kam man tas šalmas? Mano galvos kaukolė yra tikrai labai kieta, ji yra kiečiausi mano kaulai. Sąnariai ir visi kaulai irgi yra kieti, neturėčiau labai nukentėti, jeigu kur minkštai ant žolytės nukrisiu. Ir šiaip, nemanau, kad nukrisiu, aš labai save saugau ir važinėju atsargiai.

Tai taip pat jūs kalbate, kai sakote, kad jūsų telefonui nereikia dėkliuko, nes jis ir taip tvirtas. Motociklininkui būtinai liepiame užsidėti ne tik šalmą, bet ir aprangą, saugančią nuo visokių sutrenkimų. Todėl, kad jis žino. Gyvybė yra brangi. Jeigu kartą įskils galva, prarasi viską. O kaip mes elgiamės su telefonais? Manome, kad jie niekada nenukris, ir turbūt nesuskils. O jeigu nukris, tai jie gana tvirti, gal net per daug nesusitrenks ir nesuskils. Galiausiai, kai per mūsų kvailumą telefonas LG ar kitas trenkiasi be jokių apsaugų tiesiai į asfaltą, tada riebiai nusikeikiame ir žygiuojame į telefonų saloną tiesiog nusipirkti kitą. Ar čia gerai? Čia – visiška nesąmonė. Štai dėl ko mums būtina turėti telefonų dėkliukus ir tada ir patį telefoną galėsite turėti ilgiau. Juk kam pirkti naują telefoną už 200 eurų, jeigu galima tiesiog nusipirkti dėkliuką už 5 ir taip, įsivaizduokite, sutaupyti 195 eurus.

Aplankalas ant sąsiuvinio

Kitas pavyzdys, kodėl jums reikalingas telefono dėkliukas. Įsivaizduokite, turite sąsiuvinį, kurį metai išmetų nešiojatės kuprinėje. Kas nutinka sąsiuviniui bėgant laikui? Jis apsibraižo, nusitrina paveiksliukai, išsiterlioja kuo nors… Taip pat nutinka ir jūsų telefono ekranėliui, jeigu ant jo neužklijuojate apsauginės plėvelės taip, kaip aprengiate sąsiuvinį apsauginiu aplankalu. Tad norint saugoti vaizdą, į kurį žiūrite, reikia ir naudoti apsaugines priemones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *