Kaip papuošti vestuvėms išnuomotą automobilį

Nesvarbu, ar pasirinkta https://www.turbonuoma.lt, ar kitų nuomotojų automobilis vestuvėms, jūs, žinoma, norėsite, kad jis šiai šventei būtų papuoštas kuo gražiau.

Gėlėmis

Kabrioletas pajūryjehttps://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma išsirinkote norimą automobilį jaunavedžiams, šventė jau tuojau, o jums dar reikia papuošti savo transporto priemonę. Kaip tai padarysite? Visada bus keli būdai, kaip galima papuošti automobilį. Klasikinis būdas, norint papuošti auto priemonę šios svarbios šventės proga – panaudoti gėles. Juk gėlės – tai gyvybės, vaisingumo ir pavasario, atgimimo simbolis. Ne veltui ir nuotaka nešasi puokštę, o jaunikis gėlytę įsideda sau į kišenę. Taigi, ir jūs galite mašiną, kurią išsinuomojote vestuvėms, papuošti gėlėmis. Paprasčiausias būdas tą padaryti – papuošti veidrodėlius šoninius. Tuomet atsiras graži simetriška tvarka ir tikrai automobilis galės atrodyti šventiškai. Kitas būdas papuošti gėlėmis – pagaminti girliandas iš gėlių ir jas klijuoti ant automobilio kapoto arba netgi šonų. Svarbu, kad netrukdytų važiuoti, jums patiktų, na ir tilptų į turimą biudžetą, skirtą šventei.

Kaspinais

Su gėlėmis – daug darbo. Jos vysta, byra žiedlapiai, sunku ir į girliandą jas sumauti. Tad vietoje gėlių, ypač jeigu su automobiliu planuojama keliauti ilgesnį atstumą, galima tiesiog panaudoti kaspinus. Tai taip pat geras būdas išlaikyti vestuvių stilistiką, pažymėti, kad tai visgi yra šventė, ir tiesiog šauniai papuošti tas išnuomotas mašinas. Balti kaspinai tinka labiausiai, tačiau per vestuves, būna, žmonės papuošia viską ir rožiniais, mėlynais, raudonais kaspinais.

Balionais

Dar linksmesnė alternatyva, kuri labai patiks ir vaikams – tai prie automobilio prikabinti balionų. Su tokiu automobiliu irgi jausitės šventiškai, linksmai, o tokius papuošimus padaryti – vieni juokai. Tikrai labai paprasta.

Papuoškite ir saloną

Jeigu puošiate automobilio išorę, pagalvokite ir bent apie minimalias automobilio salono šventines dekoracijas. Jaunieji tikriausiai važiuos mašinos gale, priekyje sėdės vairuotojas. Tad būtent gale ir galėtų būti kažkur primontuotas koks nors mažas kaspinėlis ar nedidelės gėlių puokštelės. Galiausiai visa tai taps pagrindu gerai nuotakai, šventinei atmosferai sudaryti.

Svarbu ir automobilio modelis

Kiti jaunavedžiai stovės už savo nuomonę, kad nėra svarbu, kuo puošiama mašina, svarbiau – kokia tai mašina. Tiesos yra ir tokiame pastebėjime, tačiau vis tiek nereikėtų apskritai atmesti automobilio puošybos idėjos, kadangi tai žavus ir gražus dalykas. O kokia mašina atrodo šventiškai ir labiausiai tinka vestuvėms? Kiekvienas auto nuomos punktas gali pasiūlyti kažką išskirtinio ir gražaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *