Gražiausi baldai 2019 – iesiems (I dalis)

Baldai namamsPasakyti, kurie yra patys gražiausi baldai, žinoma, neįmanoma, nes skonis visgi išlieka subjektyviu dalyku. Tačiau yra ir universalių principų, pagal kuriuos bent jau galima skirstyti grožį ir gražius baldus į tam tiktas rūšis, kurios būtų gražios vieniems ar kitiems žmonėms. Neretai viena iš populiaresnių grožio rūšių yra tai, kas madinga. Madą diktuoja pokyčiai visuomenėje ir kūrėjų darbai. Jeigu norite taikyti būtent į šią grožio kategoriją, štai keletas baldų pasiūlymų, kurie bus madingi 2019 – aisiais. Pravartu žinoti tiems, kas kuria erdves, dažnai lankomas visuomenės, o gal atsiduriančias viešumoje medijų pagalba.

Apvalus medinis svetainės staliukas

Vienas gražiausių baldų, kuriuo galite papuošti savo namus 2019 – aisiais ir vėliau – tai apvalus grubiai pagamintas medinis kavos stalelis. Jis padarytas greitai, tačiau iš masyvių medžio gabalų. Ir jis tikrai žemas, turi dvi iš lentų padarytas atramas – kojas. Madinga spalva tokiam staliukui – pilka, juoda ir kiti tikrai tamsūs atspalviai. Ant tokio staliuko nereikia tiesti staltiesės, jis yra savaime gražus.

Didžiulis lovos galvūgalis

Kitas baldas, kuriuo galite paįvairinti savo miegamojo gyvenimą – tai išskirtinė lova su didžiuliu lovos galu arba tik galvūgalis, atskirai primontuojamas prie lovos galo. Tai baldas, kuris suteiks didingumo ir jaukumo namams. Juk turėti karališką galvūgalį – visai ne tas pats, kas miegoti ant minimalistinės lovelės su priešais pakabintu televizoriaus ekranu, reikalingu siurbti jūsų dėmesį ir nebepastebėti daugiau nieko.

Multifunkciniai baldai

Dar viena baldų rūšis, kuri bus tikrai labai madinga šiais metais – tai multifunkciniai baldai. Nors visame pasaulyje jau pamažu krenta būsto kainos, tačiau didmiesčiuose jos dar tebėra labai aukštos, o tai lemia, jog žmonės gyvena per mažuose būstuose, nes didesnių tiesiog neįperka. Taigi, multifunkciniai baldai yra tai, ką galima įsigyti siekiant taupyti erdvė. Tokie baldai yra puiki išeitis norint apsigyventi nedideliame bute ir sutaupyti vietos. Tai gali būti ir krėslai su primontuotais atlenkiamais staliukais, ir apskritai prie sienos įvairiose vietose atlenkiamais staliukais, sulankstomomis kėdėmis, lentynomis – laiptais ir pan.

Antikvariniai baldai

Kita gražiausių baldų tendencija bus labiau priimtina tiems, kas vietos netaupo. Tai – gražūs arba bent į juos panašūs baldai. Dažniausiai pastarieji turi ir gana iškilias formas, ir nemažai vietos užimančias dekoracijas. Štai dėl ko jų grožis užima daug daugiau vietos nei praktiškiausias minimalistinis staliukas. Kita vertus, minimalizmas jau kurį laiką yra pelnęs žmonių dėmesį ne tik dėl praktiškumo ir pigumo, bet ir dėl to, kad minimalistinį interjerą lengva suvokti pačiam žmogui, buto savininkui ir gyventojui. Kitaip nei mintimis aprėpti didžiulių dekoratyvių antikvarinių baldų kolekciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *