Davines – kad plaukai taptų gražiausias jūsų papuošalas!

Apie švelnius, lengvai krintančius plaukus svajoja kiekviena moteris. Tačiau labai sunku nepasiklysti vis naujai atsirandančių ir savo paslaugas reklamuojančių gamintojų džiunglėse. Todėl būtina atsirinkti profesionalų kurtas, ilgus metus puoselėtas, natūralias priemones, kurios suteiks ilgalaikį rezultatą ir plauką pamaitins nuo pat šaknų. Šiandien Lietuvoje itin populiarus prekės ženklas – Davines. Tai priemonės, skirtos plaukų priežiūrai. Tačiau skirtingai nei kitų gamintojų produkcija, Davines žavi savo paprastumu, veiksmingumu ir natūralumu. Kodėl verta išbandyti šias priemones?

1983 metais Italijoje buvo įkurta tyrimų laboratorija, gaminusi itin aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones, kurias naudojo garsios kosmetikos firmos visame pasaulyje. Po kurio laiko, ištobulinę ir įvertinę savo produktus, gamintojai nusprendė pradėti kurti savo prekės ženklą. Taip gimė Davines, kurio vardą žino kone kiekvienas grožio salonas ar savo įvaizdžiu besirūpinanti moteris.

Davines plaukamsDavines žavi itin dideliu pasirinkimu. Pasidomėję sužinosite, kad gamintojai turi ne vieną liniją, skirtą patenkinti skirtingus poreikius ir spręsti įvairias problemas. Tai dažytiems plaukams skirta linija, plaukus gražinanti linija, itin sausų, pažeistų plaukų linija, sausų ir dehidratuotų plaukų linija, lūžinėjančių plaukų linija, produktai, skirti kasdieniam naudojimui ir t. t. Tokią įvairovę lėmė noras sukurti atskiras formules, kurios padėtų prižiūrėti įvairius plaukų tipus ir suteiktų jiems reikiamų medžiagų bei vitaminų.

Davines išsiskiria ir tuo, kad plaukų priežiūros priemonių kūrėjai saugo gamtą bei naudoja itin aukštos kokybės natūralias medžiagas bei taiko griežtus reikalavimus kiekvienam gaminiui. Tad skirtingai nei chemikalais prisotintos priemonės, kurių rezultatai tik trumpalaikiai, o gilesniuose sluoksniuose dar labiau pažeidžiantys plauką, Davines iš esmės atstatato plauko struktūrą, maitina jį ir padeda pasiekti norimą efektą.

Šio prekės ženklo gaminiai neapsunkina plaukų ir nesukelia riebalavimosi. Pasinaudojus jų priemonėmis, plaukai tampa purūs lengvi, atrodo kur kas sveikesni. Davines priemonės padeda stabdyti šlapių plaukų vėlimąsi ir palengvina šukavimąsi. Na, o jei visada svajojote apie tiesius plaukus nenaudojant juos žalojančių įrenginių, tiesiems plaukams skirta Davines linija padės turėti lygius, švelnius ir lengvai krintančius plaukus vien šampūno, kondicionieriaus ir specialaus kremo pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *