Boulingas – protingas pasirinkimas aktyviam vakarui

Esi atsakingas už draugų kompanijos susitikimo vietą ir neturi idėjų? Mes siūlome praleisti laiką aktyviai ir pasirinkti ne kavinę, kurioje tiesiog sėdėsite be jokios veiklos, o vakarą praleisti žaidžiant biliardą ir boulingą, kurie neįpareigoja susikaupimui, tačiau atpalaiduoja užsiimant aktyvia veikla. Boulingas, priešingai nei biliardas, tinkamas žaisti didesniai kompanijai, todėl tai puikus variantas, jei vakarą leisite ne su vienu, o būriu draugų.

Kodėl rinktis boulingą?

Žaidžiu boulingąBoulingo žaidimą rekomenduojame dėl jo paprastų taisyklių, universalumo bei populiarumo. Šio žaidimo pradžia buvo atrasta dar prieš šimtus metų ir šis žaidimas iki šiandien yra be galo populiarus. Ar žinojai, kad Anglijoje prieš kelis šimtmečius boulingas buvo uždraustas visoje šalyje dėl to, kad žmonės per daug laiko praleisdavo žaisdami šį žaidimą? Tai tikrai pasako nemažai apie boulingą.

Visų pirmiausia tai žaidimo paprastumas yra boulingo populiarumo paslaptis. Vienintelis tikslas – numušti daugiau kėglių nei kiti dalyviai. Ilgas boulingo takelis, savo riedėjimo trajektoriją keičiantis kamuolys kelia azartą ir įtampą. Žaidimas tobulai pritaikytas kompanijoms, žaisti vienam ar net dviese gali būti nuobodu. Tai atpalaiduojanti, smagi ir aktyvi veikla.

Žaidimo universalumas visais amžiais leido boulingą žaisti įvairaus dydžio grupėms. Prie vieno takelio gali žaisti du, trys, penki ar šeši žmonės. Tačiau jei esate tikrai didelė kompanija puiki idėja yra pasiskirsrtyti komandomis po 2-3 žmones ir žaisti skirtinguose takeliuose. Taip galima išsinuomoti ir visą boulingo klubą ir surengti puikų vakarėlį.

Žaidimas pasižymi ir aukšta pridėtine verte. Kur? Šiandien kiekvienas boulingo klubas paprastai yra sujungtas su kavinėmis, todėl žaisdamį boulingą galite užsisakyti maisto ir gėrimų, sėdėti prie stalo su draugais ir mėgautis žaidimu. Boulingas tikrai netrukdys bendrauti tarpusavyje ir neatims viso vakaro dėmesio, mat žaidžiant boulingą jūsų atliekamas kamuolio ridenimas trunka vos minutę, todėl jei žaidžiate su nemaža draugų kompanija, galite drąsiai iki kito savo ėjimo savo laiką leisti prie stalo bendraujant su kitais ir užkandžiaujant. Jums net nereikia sekti žaidimo, nes rezultatus visuomet matysite ekrane. Tai išties puikus pasirinkimas jūsų smagiam vakaro praleidimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *