Kur pravers grindiniai šviestuvai

Jeigu svarstote, ar jūsų namuose pravers grindiniai šviestuvai, tai jau einate gera linkme vien dėl to, kad apie tai išvis galvojate. Tai pasirinkimas, kuris tikrai nušvies ir pagražins bet kuriuos namus.

Kelias į miegamąjį

Visų pirma, grindiniai šviestuvai padės sukurti šviečiantį kelią į miegamąjį, virtuvę ar vonią. Šviečiantis kelias nebūtinai turi būti tik pasakose ar turtuolių gyvenime. Šviesos yra tai, kas sukuria prabangos ir kažkokios magijos įspūdį, o ekonomiškai jų įrengimas nėra labai brangus dalykas. Tad, net jeigu turėsite labai paprastus namus, tačiau vien keliauti apšviestu taku iki miegamojo ar kitos vietos galėsite tikrai smagiai ir patogiai.

Tamsaus koridoriaus apšvietimas

ŠviestuvaiKitas pasirinkimas, kur grindiniai šviestuvai tikrai labai pasitarnaus, tai tamsaus koridoriaus apšvietimas. Tai tinka net ir viešoje įstaigoje, biure, viešbutyje. Smagu, kai ilgas ėjimas koridoriumi yra apšviestas iš apačios, nes tada automatiškai koridorius tampa ne niūria ligoninės trasas, o kažkokiu taip pat magišku ilgu pakilimo taku. Šviesos padeda sukurti vienokį ar kitokį įspūdį apie įvairias erdves ir dėl to į koridoriaus grindų apšvietimą iškart vertėtų žvelgti su fantazija, planuojant, ką gražaus galima būtų padaryti. Ar kurti magišką, ar kurti niūrią nuotaiką. Norintiems paimprovizuoti siūloma neapsiriboti įprastomis grindų lemputėmis – taip pat juk galima pasirinkti ir kiek kitokias, spalvotas, ryškias lemputes.

Laiptų apšvietimas

Taip pat grindų šviestuvai labai reikalingi kiekvieniems viduje esantiems laiptams. Nes tai geriausias būdas padėti apsimiegojusiam žmogui naktį suprasti, kur statyti koją, kai lipi laiptais. Kartu jie prieblandoje, žvelgiant iš pirmojo aukšto perspektyvos, atrodys tarsi kažkokie tikrai gražūs ore kybantys šviesuliai, palengva kylantys į viršų. Toks šviesų ritmas pridės namams jaukumo ir stiliaus.

Šventinės erdvės apšvietimas

Jeigu kuriate kažkokią šventinę erdvę, galbūt norite sukurti kaimo sodybą, kurią vėliau nuomosite, taip pat bus geras sprendimas sukurti apšvietimą, einantį nuo grindų. Iškart turėsite kur kas įspūdingesnį vaizdą ir daugiau patenkintų žmonių. Prie tokio apšvietimo vėliau bus galima derinti įvairias aukštai kabančias girliandas, kurios taip pat švies.

Lauko apšvietimas

Lauke esantis apšvietimas, pavyzdžiui, sodo takelyje, gali taip pat būti iš apačios. Tai būtų ta pati šviečiančio tako idėja ir jeigu tik ji jums patinka, tuomet galėsite mėgautis tokiu apšvietimu kaip gražiausiomis lauko eksterjero ir gėlynų, krūmynų detalėmis. Tiek dieną, tiek vakare, tiek naktį, toks vaizdas bus magiškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *